Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszio epizodba küzdök!...

Depresszio epizodba küzdök! Ti hogy élitek meg a mindennapokat? Gyógyszer nélkül. Mit tesztek ellene? Mi segített kijönni és teljes életet élni?! 26N

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszer :(
2017. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom elhinni hogy csakis gyógyszerrel tudok meggyógyulni.Biztos van valami más megoldás is...
2017. márc. 13. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyeneket, mint te. Szenvedsz, küzdesz a mindennapokkal, a gyógyszer segítene rajtad, de te ennek ellenére nem akarod szedni. Ebben mi a logika? Mi bajod a gyógyszerrel?

(Egyébként pszichoterápia is segíthet, de az is gyógyszer mellett ajánlott.)

2017. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem sulyosrol kozepesre enyhult a depressziom.


egyszeruen csak elhitetem magammal minden honap elejen h meg fogom olni magam a honap vegen es addig eljek ki minden jot. szepen lassan tervezem az ongyilkossagom, de kozben elvezem az eletet es elek. uzom a hobbymat, sokat sportolok es vettem egy kutyat.


suicid hajlamos is vagyok, emellett meg par betegsegem is van. tobb ongyilkossagi kiserletem volt, de vegul csak a korhazban kotottem ki.


1mg Rivotrilt szedek naponta a remalmaim miatt.

2017. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sport mozgàs borzalmas kemènyen.

Dièta.

Pszihoteràpia ami egy nagyon elhuzódó folyamat.

Ha bekapod ezt a szart akkor onnantól kezdve eggyütt kell èlni vele.

Nekem segìtett hogy vannak nàllam sokkal roszabb helyzetű emberek làbnèlkül stb.

Nem nyafognak.

Csinàljàk ez van.Örülök hogy nekem egyenlőre CSAK ennyi.A gyógyszer segìt de magàban az is kevès.

2017. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A gyógyszerrel annyi a probléma a mellékhatás és a másik hogy a gyógyszer a testi tüneteket fedi el.Na én ezt nem akarom természetes gyógymóddal akarok kijönni meg fogom találni a megoldást.
2017. márc. 13. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Keresek valakit aki színt dobna az életembe. Bár sohasem fogok találni és ez az ami elszomorít.

Viszont barátom az lett az utóbbi időben. Nagyon okos értelmiségi srác. Aki barátot talál kincset talál. Ez a mondás teljesen igaz.

De nem érem be 1 baráttal. Most már barátnő is kell. De ez sokkal nehezebb... Ha meglenne, akkor tökéletes lenne az életem.:)

2017. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igdn a sport jótékony hatását tudom.Frontint én is szedek.Szerintem ez beteges eléggé hogy 1hónapra élsz és azon kattogsz hogy öngyilkos legyél.Jó persze nekem is megfordult a fejembe de akkor észhez kaptam elmondtam a vőlegényemnek hogy baj van mert,úgy érzem a halál lenne az egyetlen kiút.Amit nem tennék meg de viszont az antidepi egyik mellékhatása hogy az öngyilkossági gondolatok felerősödnek.Na és kitudja nem e elkeserednék én is annyira hogy kárt tennék magamba.
2017. márc. 13. 15:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem is van ilyen téren probléma az ex párom miatt az összes barátnőmmel megszakadt a kapcsolat.
2017. márc. 13. 15:37
 10/11 anonim ***** válasza:
A frontin a lehető legroszabb megoldàs.
2017. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!