Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Éreztétek már úgy, hogy nem azt az életet élitek, amit szeretnétek, de másnak mindene megvan, amit ti szeretnétek?

Figyelt kérdés

Nekem pl az életben nen lesz saját lakásom, másnak meg már 30 éves kora előtt van (és gyakran nem saját erőből). Nincs párkapcsolatom, pedig már szeretnék feleség lenni és gyerekeket szülni. Nem vagyok karrierista, utálok dolgozni, tudom, hogy az anyaság is kemény meló, de legalább akkor azzal foglalkozom, akit szeretek. Másnak meg már évek óta kapcsolata van, vele él (én a szüleimmel), meg gyerekük is van, boldogok.


Éreztetek már hasonlót? Totál depressziós vagyok...


2019. okt. 27. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem. Így 38 évesen jöttem rá, hogy a sok-sok nehézség ellenére is tegyek a saját boldogulásomért és ne másokat figyeljek, hogy mennyivel előrébb tartanak, mert ez engem visszavet és nem segít. Ha a nehézségekre és arra hogy milyen akadályok vannak, mit miért nem lehet megvalósítani stb koncentrálok, nem segít. Nagyon nehéz, elismerem hogy másoknak könnyebb volt.
2019. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38 f vagyok, és nem tartok sehol. Mondjuk gyereket nem szeretnék, de saját lakást, önálló életet annál inkább. A lakáshitel szótól a hátamon feláll a szőr.
2019. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, kedves kérdező?

Teljesen meg tudlak érteni. Van valami hobbid, vagy téma ami után érdeklődsz?

2019. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10-11 évesen volt egy elképzelt jövőképem, hogy hol fogok tartani 20-22 évesen. Barátnő, egyetem, kocsi, munka stb.


Ami ebből lett: középszintű érettségi, jogsi pipa. Vezetni nem szeretek. Semmi sem érdekelt soha, semmilyen szakma vagy hivatás. Ülök a semmiben és nézem ahogy az emberek fejlődnek körülöttem. Család, házasság,gyerek,lakás,munka stb. Én csak tengek lengek. Elég bosszantó!

22F

2019. okt. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mintha ezt a kérdést én írtam volna ki. 30 éves vagyok se gyerek se saját kocsi se saját hát. Úgy érzem nincs semmim mintha lekéstem volna valamiről. És én már 30 éves múltam. Nem tudom hol rontottam el.
2019. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, hobbim nem igazán van, pár dolog érdekel csak de semmi hasznos :/
2019. okt. 28. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!