Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magamat ilyen...

Miért érzem magamat ilyen jelentéktelennek és üresnek belül? 16/L

Figyelt kérdés
Kicsi gyerekkorom óta mindenki azt mondta, hogy szép vagyok, és hogy annyi mindenben vagyok jó hogy fel se tudnák sorolni. Mindig sok barátom volt, jártam röplabdázni, táncoltam, szépen rajzoltam, és mindig kitűnő tanuló voltam. Még egy kis youtube csatornám is volt, amin elég sok nézettségem volt, kis figurákkal csináltam videókat. Mindig én voltam a példa. Ezek most se nagyon változtak, nem azért írtam múlt időben, de mégis annak ellenére hogy egész életemben én voltam a népszerű lány akire hasonlítani akartak, mikor valaki megkérdezi hogy miben vagyok jó, nem tudok rá semmit se válaszolni. Egyszerűen úgy érzem mintha nem lennék senki se. Olyan, mintha csak jelentéktelenül lebegnék a sötétségben. Pár hete már csak leülök az asztalomhoz tanulni, és közben sírok. Én voltam a mintagyerek, miért vagyok most ekkora ürességben?
2020. márc. 30. 14:13
 1/4 anonim válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit kellene tenned ahhoz, hogy ezen változtass?


Mit kellene csinálnod ahhoz, hogy másképpen érezz? Mikor érezted utoljára úgy, hogy igazán boldog vagy? Mit csináltál akkor?


Ha másoknak segítettél akármiben, legyen ez egy házi megírása, egy jó szó vagy bármi, jobban érezted magad? Ha igen, akkor ezen az úton indulj tovább hogy jobban érezd magad. Ha egy hobbi tett boldoggá, akkor azt kell választanod.


Vannak céljaid? Ha igen, tedd fel magadnak a kérdést, hogy melyek ezek? Ha nincsennek, tűzz ki magad elé célokat. Olyan célokat, amiken nap mint nap szívesen dolgozol. Amiknek az elérése motivál. Amik elérése esetén úgy éreznéd, hogy érsz valamit (Nem ismerlek ugyan de tudom, hogy Te is rendkívüli vagy valamiben és nagyon sokat érsz! Ezt pedig neked kell kiderítened, hogy miben vagy igazán jó)


Amit tudok tanácsolni, hogy tűzz ki magad elé nagy, ambiciózus célokat. Ha bármit elérhetnél az életedben, ha nem lennének akadályaid, mi lenne az a cél amit kitűznél magad elé ha tudnád, hogy nem vallhatsz kudarcot?

A jó hírem, hogy bármit elérhetsz, nincsennek akadályaid. Csak azok, amelyeket Te állítasz magad elé! Kudarcot pedig csak akkor vallhatsz, ha feladod.


Így hogy nem ismersz talán nem hiszel nekem, de még egyszer leírom: Rendkívül értékes lány vagy. Találd meg azt a hobbit/célt, ami által igazán értékesnek éreznéd magad. Tegyél értük és ne add fel amíg el nem éred őket! Amikor pedig elérted a céljaid, olvasd vissza ezeket a sorokat amiket most írtam:)

2020. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy hogy érzed magad, az pedig egy másik, hogy azonosulsz ezzel az érzéssel.
2020. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert túl magas elvárások voltak veled szemben amit teljesítettél ugyan de szerintem neked nem ezt kéne csinálnod.

Én tanultam mert kellett. Sportoltam mert kellett de azt legalább szerettem is. És sokat játszottam a gépen és neteztünk. Kb ennyi. Nem igazán csináltunk teljesítményproblémát a dolgokból de szerintem te nem igazán kedveled azt a sok marhaságot amit rád aggattak.

Azért lehetsz üres mert mindenki a jótulajdonságaiddal jellemez téged miközben ez mind felszín és lehet hogy senki nem ismer téged igazán. Mindenki a barátod így nincs igazán barátod.

Szerintem túlságosan is a középpontba kerültél és már annak a képnek kellene megfelelni ami rólad kialakult. De az egy máz és attól hogy elvárják még nem biztos hogy neked is az a jó ha azt az igényt szolgálod ki. Mások igényét.

2020. ápr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na jó majd ha elolvasod és válaszolnál, írj privátot!
2020. ápr. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!