Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs senki, aki meghallgatna....

Nincs senki, aki meghallgatna. Egy szörnynek érzem magam, aki nem én vagyok. Tönkretettem mindent. Mit tehetnék? Járok szakemberhez, köszi. De havi egy beszélgetéstől nem vagyok jobban.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 17:33
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Huh.Hát volt pár.Kb amit lehetett.

Féltékenység, bizalmatlanság, zsugoriság, kombinálás, nem beszélés érzelmekről, nyomozás, és gyanusítgatás.

:(

2020. ápr. 8. 19:44
 22/43 anonim ***** válasza:
Ééértem. Bocs, de ha jól értem, akkor nem tragédia történt, hanem -bocs, nem fog jól esni- de megdolgoztál az életed összeomlásáért. Ennyire nem volt, aki valamiféle feedbacket adott volna?
2020. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Ennyire.Igazad van.
2020. ápr. 8. 19:49
 24/43 anonim ***** válasza:
Hogyhogy egy vendéglátósnak nincsnek barátai? Az egy csapatmunka, és elbújni se lehet a kollégák elől.
2020. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Azok csak felszínes barátságok.Sőt tovább megyek nemis barátságok.Alapból szociális fóbiás vagyok, szóval csak ezért.
2020. ápr. 8. 19:54
 26/43 A kérdező kommentje:
Szerinted öngyilkoljam meg magam?
2020. ápr. 8. 19:56
 27/43 anonim ***** válasza:

Á, nem olyan jó móka az, próbáltam ca. 19 éves koromban. Csak mostanában tudtam némely, akkor elveszett dolgot reintegrálni az életembe.


Az tény, hogy a fejedben futó programot frissíteni kell. Már nem felel meg a a mostani körülményekhez és sok fals eredményt adott az utóbbi időben, igaz? De ugye -hasonlóan az igazi számítógéphez- az egész hardvert nem kell kidobni a program frissítéséhez. Szedd össze, milyen nem akarsz lenni a továbbiakban? Számon kérő, szoc. fóbiás, gyanúsítgató stb -írj erről listát.

2020. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Értem, hogy frissítés kell, de a lelkiismeretem nagyon nagyon bánt.Tényleg úgy érzem, hogy nem érdemelte ezt meg és sohasem tudom magamnak megbocsájtani.Sőt neki elmondani sem., mert nem érdekli.

Jójó összeírom, pont olyan nem akarok lenni amilyen eddig voltam.És mit tegyek vele., ha megvan a lista?

2020. ápr. 8. 20:06
 29/43 anonim ***** válasza:

Na, ha megvan a lista, akkor darabra végig kell menni rajta (példákat mondok):

-miért voltam olyan zsugori? Honnan van bennem ez a pénzkiadási félelmem/gátam? Gyerekkori szegénység? Mi áll a a háttérben?

-miért gyanúsítottam folyamatosan őt? Ha azt mondja, szeret és velem is van, velem fekszik és kel, miért nem hiszem el ezt neki?

-stb, stb, de darabonként!


Egy ideig kicsit vacakabb lesz, de utána -ha mersz mélyen magadba nézni- jobb. Persze a múltat nem fogod megváltoztatni, de az emlékeidhez fűződő érzelmeket jobban fogod tudni kezelni.

2020. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Egy ideig szóba se akar majd állni veled -ne erőltesd. Egy ideig nem is fogsz tudni magadnak megbocsátani, most még azt se. Tölts a magadba nézéssel időt, de megszakításokkal. Közben főzz, egyél, sportolj, stb, nehogy túladagold magad önvizsgálattal. Ja, illegális és legális tudatmódosítókkal se!
2020. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!