Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs senki, aki meghallgatna....

Nincs senki, aki meghallgatna. Egy szörnynek érzem magam, aki nem én vagyok. Tönkretettem mindent. Mit tehetnék? Járok szakemberhez, köszi. De havi egy beszélgetéstől nem vagyok jobban.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 17:33
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Sajnos a múltat nem tudom megváltoztatni ebben teljesen igazad van.Ez a vonat már elment.Csak az a baj, hogy azt hittem az elején ez lesz az igazi, ami örökké tart.Erre mindent elbasztam, ott és akkor mikor benne voltam.

De köszönöm szépen, ez nagyon jó ötlet.Mindenképpen megfogom csinálni.

Talán kicsit változnak bennem a dolgok, és végre elfogadom, hogy nekem nem való senki, és nemis kellene senki.

2020. ápr. 8. 20:19
 32/43 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm.Rég beszéltek, sőt talán soha, velem ilyen őszintén.

Hatalmas erőt adtál most.

Azzal tisztában vagyok, hogy magamat kell megismernem és magammal kell a legboldogabbnak lennem.Mégha ez most nehezen hihető is.

Amúgy már van párja, szóval valószínűleg ezt már sosem tudjuk megbeszelni, és bebizonyítaninsem tudom, hogx megváltoztam.

2020. ápr. 8. 20:26
 33/43 anonim ***** válasza:

Pfff, ez rossz következtetés.


A jó következtetés, hogy a kapcsolatosdit tanulni lehet (és kell), el kell fogadni, hogy minden találkozásnak búcsú a vége, és egy felnőtt önreflexiót kell kialakítani (ez is tanulható).


Nem mondom, az utad eleje meglehetősen fájdalmas lesz, ez tény. De utána, fél év-egy év múlva tisztul a kép. Pl. még az is ki fog derülni, hogy meggyászoltad-e édesapádat rendesen.


Ja, ha legközelebb eljutsz a dikidoki kezelésére, mutasd meg neki a listát, mit szól hozzá.

2020. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Fog az menni, Péter. Én nem vagyok egy nagy lumen, mégis ment. A fájdalmakon pedig át kell jutni, tudod.


És át is lehet.

2020. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Rendben mindenképp megmutatom a dokinak a kidolgozott listát.Tuti felállít egy új diagnózist és már visznek is a gumiszobába.De sebajj:)

Tudom, hogy nem lesz egyszerű, de mindenképp előre kell haladnom.Azt is tudom, hogy sokan megéltek hasonlót és csak én vagyok ilyen érzelgős barom.De ez nem csak rólam szól, én tényleg sajnálom, hogy az exemnek ezt kellett látnia.Nagyon szerettem, és egy ideig ő is.Ráadásul tényleg akarok vátozni, változtatni.

Menni fog, persze nincs más lehetőség.

De tényleg köszi.Most nagyon kellett ez a beszélgetés.

2020. ápr. 8. 20:43
 36/43 A kérdező kommentje:
Amúgy azzal tisztában vagyok, hogy aput nem gyászoltam meg rendesen.Ezt érzem.Úgyhogy talán erre is találok magamban megoldást.A magány sokmindenre jó.
2020. ápr. 8. 20:44
 37/43 anonim ***** válasza:

Bízom benned, Péter. Persze tudd, a visszaszerzéséért nem tehetsz semmit, az nem lehet cél.


A listaírásért nem húznak rád muszájdzsekit, ugyan. Ne egyél üveget, ne bánts senkit (magadat se), kajálj rendszeresen és nem lesz nagy baj.

2020. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Ezek után én már senkit nem bántok.Mondjuk ez sem volt tudatos, de hatalmas pofon volt mindenesetre.Amúgy az iváson már túl vagyok.Most már csak cigi van sajnos.Az már bennem is tudatosult, higy nincs esélyem a visszaszerzésre, mert már sosem tudna szeretni.Peldául a gyerekkori szegénysségből adódó zsugoriságból, hogy tudnék tovább lépni szerinted?Most már tudatosan figyelek ezekre a dolgokra.
2020. ápr. 8. 21:09
 39/43 anonim ***** válasza:
Így: Péter vagyok, 35 éves. A gyerekkorom szegényen telt, de a p*csába is, elmúlt! Elmúlt! Van két egészséges karom, fogok munkát találni, elmegyek futárnak, vagy postásnak, vagy akármi. A gyerekkoromnak vége. Felnőttem.
2020. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Tessék pihenni is, ne ma este végezd el az összes feladatod :)!


Jó éjt.

2020. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!