Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs senki, aki meghallgatna....

Nincs senki, aki meghallgatna. Egy szörnynek érzem magam, aki nem én vagyok. Tönkretettem mindent. Mit tehetnék? Járok szakemberhez, köszi. De havi egy beszélgetéstől nem vagyok jobban.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 17:33
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Megkaptam a privátodat, Péter.


"Minden, ami vagyon, az Úrtól vagyon" -én csak választ adtam a feltett kérdésedre. Örülök, ha segítettem :)

2020. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Szia itt vagy?
2020. ápr. 14. 17:09
 43/43 anonim ***** válasza:

"Rég beszéltek, sőt talán soha, velem ilyen őszintén."


Milyen elcseszett emberekkel vetted körbe magad??


Van párja? Ilyen hamar? Vagy mikor történt ez? Amúgy jó a csaj?


"és csak én vagyok ilyen érzelgős barom" Pont hogy mindenki az!!! Így működik aaz ember csak sokan nem tudnak mit kezdeni vele ezért elfojtják vagy mindenféle rossz módon csapódik le. Alkoholizmus, antiszociális viselkedés stb...


"Most már csak cigi van sajnos" Dohányos ember intim közelsége elég taszító a nemdohányosok számára és szerintem több nő nem dohányzik mint amelyik igen. Arról nem is beszélve hogy az ivós depis időszakban a higiénia az első áldozatok egyike és anélkül hogy bármit is elkönyvelnék rólad, ez nem a legnyerőbb kezdés a párkeresésben.


A zsugoriság negatív jelző, a takarékosság pozitív. Inkább takarékos legyél mint zsugori. Amúgy miben merült kiaz hogy zsugori voltál a volt csajoddal?

2020. ápr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!