Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legnagyobb problémáimról...

A legnagyobb problémáimról sem beszélek senkinek. Baj ez?

Figyelt kérdés
Például senki nem tudja, hogy több milliós hitelem van, amit nem tudok fizetni. Még a legjobb barátomnak sem mondtam el. Rengeteg ilyen dolgom van, amik miatt szenvedek, de nem merem elmondani senkinek, csak csendben szenvedek és remélem hogy majd megoldom valahogy. Baj ez?

2020. ápr. 17. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja bocs. Azthittem fiú vagy. Mennyi a részleted?

Hol laksz? Mióta fizetted a részletet? Lehet meg kéne próbálnod hogy visszaálljon a részlet mert akkor azt tudnád fizetni. A bankokkal néha lehet tárgyalni talán csak erélyesebbnek kell lenni. Ki tudja mindig vannak kirívó példák. Milyen iskolát végeztél amúgy amire felvetted a hitelt? Van szakmád?

2020. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Havi 40 a részlet, tanárnak tanultam, de el kellett mennem dolgozni közben. Nekem még így is megérte, amit tudok, azt ott kaptam a főiskolán. Van két nyelvvizsgám, angol (közép) és német (felső), ezeket is akkor tanultam meg.
2020. ápr. 21. 21:40
 13/17 A kérdező kommentje:
Még annyit leírnék, hogy a mai eszemmel nem tanultam volna tovább. Akkoriban mindenki azt mondta, hogy csak diplomával lehet elhelyezkedni, én meg teljesen tapasztalatlanul, tök egyedül a világban elhittem. Nem kellett volna belemenni, irreális volt, hogy ilyen háttérrel kihúzom évekig. Dolgoztam a suli közben természetesen, ebből meg a hitelből éltem, nagyon rosszul. Most meg itt vagyok, tényleg a legrosszabbtól tartva.
2020. ápr. 21. 21:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Tök ari vagy én belédszerettem!
2020. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most?
2020. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést, ugyanúgy. Talán annyival rosszabb a helyzet, hogy éjjelente nem tudok aludni, annyira nyomaszt a dolog.
2020. máj. 23. 17:31
 17/17 anonim válasza:

Voltam hasonló cipőben, én kimentem dolgozni külföldre, és pár év alatt ki tudtam fizetni minden tartozásom, és még gyűjtöttem is.

Ha nem tudsz szállást intézni magadnak, akkor ajánlom a hajós munkát, ott adnak szállást, kaját, zsebpénzt (borravalót) és fizetést. Ez utóbbit teljes egészében félre tudod tenni. Közben még világot is láthatsz. Néhány ismerősöm ezt választotta, és nem bánta meg. Szoktak keresni többféle pozícióra is alkalmazottat: szobalány, felszolgáló, konyhasegéd, mosodás, recepciós, fotós, stb. Attól függően mennyire beszélsz idegen nyelveket, választhatsz ülő munkát vagy könnyű fizikai munkát.

2020. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!