Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert erzem ugy, hogy elkestem?

SnowWhite88 kérdése:

Miert erzem ugy, hogy elkestem?

Figyelt kérdés

Harminc leszek. Sokminden valtozott az eletemben es meg fog is de kicsit szoget utott a fejemben hogy miert tartok itt ahol tartok. Nyilvan megvan mindennek az oka, penzugyi hattere is, hogy mennyi lehetosegem volt es mibol gazdalkodni. Viszont kisse irigykedve nezek masokra akik fiatalabbak es ugy tunik nekik epp az van ami nekem nincs. Jogositvany PS4 evek ota tarto allas ami lehet nem hoz sok penzt de egy biztos alapot nyujt. Nagyon felek, hogy elkestem. Se autom se biztos allasom az egyetemet nem tudtam folytatni penzugyi gondok miatt. Egy nalam jovan fiatalabb es szebb no aki 26 evesen vezeti a sajat autot sajat kutyusa van PS4ezik nagyon sok barattal. Hulyesegnek tunik ezt igy kimondani de ami neki van en arra vgyok irigy. Mindig is akartam volna legalabb egy jobaratot aki hasonlo cipoben jar mint en. Van sok baratom de mindnek van mar egy vagy ket gyereke csaladja otthoni problemai. Ok ezeket amik nekem vannak nem ertik. Ok tovabb jutottak volna? Nekem az elet nagyon docogos volt eddig. Keveredtem kavarodtam nem tudtam igazan mit akarok talan meg most sem. Kicsit ketsegbe vagyok esve. Kulfoldon amugy sem egyszeru. A diakhitelemet viszont valamibol vissza kell fizessem.

Szeretnem megtalalni magam de nagyon felek hogy elkestem vele. Elszalltak a fiatalabb evek amikor meg lehetett rossz donteseket hozni nem volt sulya.

Mit tudtok tanacsolni?


29/n



2020. máj. 5. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
En fiatalabb vagyok par evvel, megis pont ugyanigy gondolkodok. Es belegondolva mar par eve is igy gondolkodtam, amikor meg igazan fiatal voltam. En is felbehagytam az egyetemet(ketszer is), csaladi problemak es penzugyi gondok miatt is. Raadasul a szakot is csak azert valasztottam, mert ki akartam torni, en is szerettem volna jobb dolgokat magamnak(pl auto). Nekem sincs jelenleg hosszutavu munkam, amik pedig eddig voltak borzalmasak voltak.. Egy valamit dontottem el: sose hagyom abba a tanulast. Lehet otthon magadtol nyelvet tanulni peldaul. Ez mindenkepp hasznos munka szempontjabol is.,es jo erzessel tolt el, ahogy egyre jobban megerted a dolgokat. Ha belegondolsz nem letezik tul keso. Ezzel csinalja ki magat es a jelenet az ember, hogy folyton ezen topreng. Valaki hamar megkap mindent az elettol es lehet kesobb mindent elveszit. Azt tudnam tanacsolni, hogy ne feszulj be ennyire, probald a hetkoznapi dolgokban keresni a kis oromot amig nem ered el a nagy celjaidat, mert ha ps-t es autot szeretnel igenis kuzdened kell erte, es elobb-utobb megkapod hidd el.
2020. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az írországi fizuból nem futja ps4-re? Én 37 vagyok és még nincs gyerekem, van egy állásom de utálom bár 300-at keresek. Igaz 160-at visz a nav meg a bank mert 22 milla hitelbe kellett beszállnom h ne vigye a házunkat a lakásmaffia. A páromtól nem lesz gyerekem és a kapcsolatunk is elég lapos már. Én érezhetem magam elkésve. Cserélnék veled. Bár apám is 43 volt mikor születtem és 46 mikor a húgom született szóval csak kicsit aggódok. Bár hazudnék ha azt mondanàm h nem gondolkodok minden másnap ezen... A szüleimtől nem kaptunk semmi vagyont és a nagybátyámék is koldusok lettek pedig multimilliomosok voltak. Volt amikor a cégük éves forgalma másfél milliárd volt... Most meg nagybátyám nyugdíjának a felét tiltják és ha nem vesszük meg a házat akkor talán lett volna egy zártkert hogy ne kelljen 80 évesen utcára mennie. :) A kocsim egy 16 éves roncs és nincs rajt műszaki sem. Igaz jogsim van. A térdeim műtöttek a sport nem megy még pedig régen aktívan sportoltam. A diplomám nem tudom mennyit ér mert nem abban dolgoztam. A volt főiskolai osztálytársaim külföldi cégeknél havi 500-1 milla között keresnek. Az angolom sem jó és egyedül félek belevágni abba amit szeretnék csinálni mert nem akarok két szék között a padlóra esni. Lehet nem bírnák a térdeim. Akire szàmítottam egy se alakult úgy ahogy terveztem. Pedig szép tervek voltak jó és jólfizető munkákkal, de egyikből se lett semmi sem. Vannak nálam ezerszer rosszabb és kilátástalanabb helyzetben lévők akikkel itt beszélgetek. Van aki szegény, beteg és a családja is maga a földi pokol. Szóval ha választani kell... Én jártam jobban.

A barátoddal mi van? Nem tűnik a te kapcsolatod se igazinak.

2020. máj. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!