Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Boldog vagy úgy teszel?

Boldog vagy úgy teszel?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az,és nem is teszek ugy
2020. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na és mitől lennél az?
2020. máj. 13. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ujjá születnek:Dolog
2020. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Igen boldog, nem nagy titok annak kel örülni ami van.. nekem is és a feleségemnek is van (jó) munkája, van egy kicsi gyerekünk, mindegyikünk egészséges (a családban is)

Persze lehet mindig találni valamit amin lehet aggódni és idegeskedni, kellene venni egy házat, de nem találunk normálisak már évek óta, egyre drágulnak, hitelt kellene felvenni..

2020. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem úgy tűnik, hogy boldog lennél, csak elhiteted magaddal.
2020. máj. 14. 20:35
 6/10 anonim válasza:

Embereken akkor látok "boldogságot", ha teljesülnek pillanatnyi elvárásai. Megkapja, amire vágyott, valami - amit várt, vagy éppen akár nem is várt sikerül neki.


A gond ezzel csak az, hogy az ember úgy működik, hogy kis túlzással telhetetlen. Mindig többet akar, vagy éppen mást, mint ami van.


Magam sem szoktam boldogságot érezni, de nem is tettetem. A környezetemben sem látom, hogy tettetné bárki is. És csak akkor látok átsejlő boldogságot, feldobottságot, amikor ... amit leírtam első mondatomban.


Megbékélni, nyugalomban lenni is csak úgy lehetséges, ha elfogadom azt, ami éppen van, ahogyan van... ehhez az is kell, hogy ne tegyem magamat magasra, hogy nekem mi jár, avagy nekem ez is jár, meg az is jár. Voltaképpen senkik, és semmik vagyunk, csak a nézőpontunk mindig azt adja, hogy mi vagyunk a világ közepe, pedig hát...


Milyen apró az ember? : [link] (ORBIT - A Journey Around Earth in Real Time [ 4K Remastered ])

2020. máj. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=Uh1xXkst5ew


Én vagyok a szél, ami mindent felkarol,

Mindenfelé fújnék, de nem tudom, hogy hol,

Hogy hol vagytok ti költők,

Itt minden nagyon apró.

2020. máj. 16. 15:14
 8/10 Leveltetu ***** válasza:
Igen, boldog vagyok! Tizeneves koromban tettem par celkituzest az eletemben es emeltem nehany korlatot, hogy ezeket a celokat elerjem. 38 vagyok es sikerult megvalositanom mindet ezek kozul. Van ket gyonyoru gyerekem, megvan mindenem amire szuksegem van (lakas + haz, auto, csalad, anyagi hatter, vallalkozas stb).. Szoval elmondhatom, hogy innentol eleg az ami van es nem hajtok a vegtelen gyujtogetes mezejen csak azert mert a szomszednak tobb/jobb/nagyobb dolgai vannak. Maximalis idot toltok a csaladommal minimalisat a munkaban. A buli vegen anyagiakban ha gazdag vagy, ha szegeny vagy ugyan oda kerulsz..:))
2020. máj. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet,h alacsonyra tettem a boldogság(om) mércéjét,de én erről azt gondolom,h ha van egészség és anyagi jóllét,akkor nem is kell több.Az egészség alap,h mindennél fontosabb,anyagi biztonság meg kell a célok megvalósításához.Szerintem az is fontos,h ne kelljen valaki ahhoz,h boldog legyél,hanem önmagadban,önmagadtól is boldog tudj lenni,és ez nekem sikerült,úgyh ki merem jelenteni,h boldog és elégedett vagyok az életemmel!
2020. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogyan sikerült elérned ezt?
2020. máj. 18. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!