Mi segithetne rajtam?

Figyelt kérdés
Meg csak 23 eves vagyok, es minden eddigi kapcsolatban iszonyu lelki terrorban eltem,es ket kapcsolatban komoly fizikai bantalmazasig is fajult. Az elso utan 1,5 evig teljesen egyedul voltam es probaltam epiteni magam, es azt hittem sikerult ezt magam mogott hagynom, es nem tortenik meg tobbe, de megis, es meg sulyosabb formaban mint az elozo alkalommal. Nagyon nagyon nehez gyerekkorom volt, nagyon sok megalaztatasban es szinten bantalmazasban volt reszem otthon. A szuleim soha nem szerettek. Az ovodoban, 3 eves pici koromtol kezdve mar mindig en voltam az akit bantottak. Nagyon nagyon igyekeztem mindig nagyon kemenyen dolgozni, hogy magam mogott hagyhassam ezt es en is normalis eletet elhessek.A szuleimmel alig tartom a kapcsolatot, hogy ne tudjanak tovabb lehuzni. De meg mindig nem sikerult magam mogott hagynom a multat es tovabbra is azert szenvedek, amirol nem en tehettem, hogy kisgyerekkent ez tortent velem. Attol felek, hogy ez mar soha nem fog elmulni, csak ha majd az egyik allat megol engem, mert sajnos minden egyes nap felek ettol. Eddig mind a ket alkalommal anyagi fuggosegben eltem toluk, mert meg egyetemre jartam es nem tudtam eltartani magamat egyedul. Barataim egyaltalan nincsenek, a szuleim pedig bar tudnanak segiteni, de nem teszik. Nagyon nagyon nehezen birom mar. Elkepesztoen nehez teljesen egyedul az elet,szulok es baratok nelkul nagyon vagynek en is a szeretetre, es nyilvan ezt is erzik ezek az allatok. Azt gondoltam, hogyha majd kemeny leszek es probalok nem fuggni tobbe anyagilag senkitol akkor nem tortenik meg tobbe, de megis, es nem tudom mar mit tehetnek. Teljesen ugy erzem, hogy kiegtem es nekem mar nincsen semmi remenyem a boldogsagra, mar a fajdalmon es a szenvedesen kivul nem tudok mas erzest erezni. Tudom, hogy oket vonzom es mint a tepozar tapadnak hozzam. Ha orokre teljesen egyedul maradok az megoldas lenne? Jartam pszichologusnal nagyon sokszor, egesz gyerekkoromban es felnottkoromban is tobbszor, de nem tudtak segiteni. Tobbnyire veluk is eppen ennyire mellefogtam es pl olyan terapeutat fogtam ki, aki nem eppen a kliensekent nezett ram, a masik minden tovabbi nelkul eltunt, ugyhogy mar ezt is feladtam. Sok konyvet olvastam, tisztaban vagyok sok dologgal ezzel kapcsolatban, sokat tanultam is errol, de meg mindig beletorik a bicskam.Neha azt kivanom hogy barcsak tenyleg megolne az egyik, hogy vegre vege lehessen a szenvedesemnek, de persze ezt csak nagy nagy szomorusagomban gondolom. Akarok egy emberhezmelto eletet, es hajlando vagyok dologzni is erte, de minden ertelmetlen ugy erzem.

2020. máj. 24. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Írj privátban cseréljünk egy face kontaktot és ha gondolod beszéljünk én szívesen meghallgatlak.. Most megyek haza külföldről és nekem is elkéne 1-2uj barát

22/F

2020. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Édesfa$zom... 23 vagy! Mindenre van lehetőséged! Bármit elérhetsz. Azt mondják hogy az az ostobaság amikor mindent ugyanúgy csinálsz mégis mást eredményt vársz mint előzőleg. Ha jártál pszichológusokhoz akkor nyilván tudod hogy az apa mintának megfelelő fiút keresel magadnak. Vagyis ezeket az állatokat is amiatt kerested meg. Szeretethiányos vagy, emiatt történnek a visszaélések. A szeretetért sok mindent hajlandó vagy eltűrni. Keress egy kisegítő munkát Egyetem mellett! Hol laksz most? Hogy megy az iskola? Amikor észreveszik rajtad hogy nem tiszteled magadat akkor téged se fognak egy idő után tisztelni. Látják hogy függsz tőlük és hogy sebezhető vagy És az ember hajlamos beleesni abba a hibába hogy ezzel visszaéljen. Ha akarsz beszélgetni írhatsz nyugodtan. Szívesen beszélgetek, ha gondolod. Addigis hallgasd meg Brian Tracy Főnix szeminárium át YouTube on! Nekem sokat segített a főiskola alatt.
2020. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!