Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok vagy mi ez...

Depressziós vagyok vagy mi ez amit érzek? Mi segíthetne rajtam?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves lány vagyok.Nemrég kezdődött ez az egész érzés.Mindig egy életvidám csaj voltam.Aztán így hirtelen megváltozott bennem valami negatív irányba és ez csak az idő előrehaladtával rosszabodott is. Minden reggel általában gondterhelten, fáradtan kelek és elegem van mindenből. Gyakorlatilag mindennel bajom van. A tanulás sem megy úgy hiába tanulok a dolgozatok rosszak lesznek ugyhogy már úgy vagyok vele hogy nem érdekel jó az 1 is. Ha meg is vagyok elégedve a külsőmmel kimegyek az utcára meglátok másokat és már is magamba fordulok és elegem lesz. Sosem volt még barátom bár mindig volt fiú akinek tetszettem de egyik sem jött be nekem.Akikbe én szerelmes voltam nyilván azokkal baráti viszonynál sosem lett több.Ezért már ezen a téren is egy csődtömegnek érzem magam esténként folyamatosan az jár a fejemben,hogy majd egyedül fogok meghalni meg hogy semmit nem értem el az életben és ,hogy minek vagyok egyáltalán. Elég sok barátom van velük jól érzem magam ,meg szerintem ők álmukban nem gondolnának ilyeneket rólam.Kívülről boldognak tűnök de belül pedig boldogtalannak. Folyamatosan megakarok felelni mindenkinek a negatív kritikát nagyon rosszul viselem.Nem tudom ,hogy ez a folyamatos rosszkedv a kamaszkor miatt van vagy pedig tényleg depressziós lettem.Mi segíthetne rajtam?
2018. febr. 28. 22:52
 1/4 anonim válasza:
38%
Nézz utána a Titok című könyvnek, vagy nézd meg a filmet. Yt-on fent van. Nekem az egész életemet megváltoztatta!;)
2018. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valami ilyesmit érzek én is
2018. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A legtöbb esetben én is így szoktam lenni. Nálam mondjuk ezt részben családi gondok okozták. Engem elvittek pszichológushoz. Egy kicsit tudott segíteni
2018. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel😊

Beszélgetni szeretnél írj nyugodtan😉

18/F

2018. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!