Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb hiba...

Mi volt a legnagyobb hiba amit elkövetettetek, majd később megbántátok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 17:32
 1/3 anonim válasza:
93%
Abbahagytam a zongorázást
2020. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Hogy a mamámnak soha nem mondtam, hogy szeretem. Perszee tudom, hogy ő ezzel tisztában volt de én mégis rosszul érzem magam ezzel kapcsolatban.
2020. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Össze jöttem egy férfival, akinek a szeretője voltam, kihasznált és mindenemet oda adtam neki. Anyukám halála előtti hónapokban, szebbé tehettem volna az utolsó napjait, meg sok mindent nem mondtam volna inkább, bár így is mondják, hogy mindent megtettem, de mégis úgy érzem, hogy nem voltam elég jó hozzá.

Nem vállaltam volna el azt a munkát, amit utáltam csinálni évekig.

Nem szoktam volna rá a dohányzásra.

Az első hosszú kapcsolatomat se vállaltam volna be, mert sok időm elment más bánatára, én meg nem éltem eleget.

Ezeket leszámítva, úgy érzem, hogy mindenben jól alakult eddig.

2020. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!