Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még olyan kamasz, akinek...

Van még olyan kamasz, akinek az élete az utóbbi 2-3 évben ment tönkre?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a barátaim, a tanulási képességem csökkent, összezavart vagyok, az öntiszteletem teljesen zuhant, egyszóval minden rossz ami történhetett az megtörtént

Van valaki ugyanebben a helyzetben ?


2010. aug. 2. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ezen mindenki átesik....kivéve az elkényesztetett gazdag p*csák.
2010. aug. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálam ez már 3 éve tart......jobban mondva akkor kezdődött, de azóta mind rosszabbodik, evési zavaraim is voltak és vannak, mert egyszerűen már a testem visszajelzéseit sem vagyok képes érezni, persze próbálok segiteni magamon, de nem tudom mikor fogok igazán kikászálódni a gödörből...
2010. aug. 2. 08:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonló helyzetbe vagyok ..
2010. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát nehéz ügy de valamennyire természetes is egy kamaszkori krízisen átmenni


ezzel együtt nem gondoltál még egy pszichológus felkeresésre?

2010. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és hasonló helyzetben szenvedő Sorstársai!


Nekem is volt ilyen problémám, de én kezdek kilábalni belőle, ezért tudnék nektek segíteni, viszont most nincs kedvem ide leírni egy hosszú monológot, amit egyébként meg szoktam tenni. Egyébként a probléma megoldása meglehetősen személyfüggő. Persze lehet általánosítani, de nem hiszem, hogy azzal sok dolgot oldanék meg. Ha valaki szeretné, hogy segítsek neki az írjon egy mailt, és én visszaírok egy szép levelet, ami talán segít és megoldja a problémáitokat, ha ti is tesztek érte, vagy ha valaki beszélgetni szeretne azt felveszem msn-re. Ha pedig arra van igény, akkor leírok ide egy csodaszép monológot, aminek az olvasása utána megváltozik az életetek, és nektek csak menteni kell majd a változásokat^^

2010. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

10:17- Nekem nagyon megtetszett a stilusod és hihetetlen, de én is szoktam kisebb regényeket irni másoknak, úgy látszik, magamnak nem tudok ilyen jól segiteni. Viszont tudom mit jelent időt áldozni egy hosszabb eszmeadásért, ezért előre is minden tiszteletem és én szeretném, hogyha akár e-mail-en, akár itt, leirnád amire gondolsz. Ha gondolod akkor irok személyesen is e-mailt, de ha akarod akár ide is irhatsz, hátha másoknak is tudsz segiteni.

Egyébként kösz mindenkinek a választ !

2010. aug. 2. 10:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanaz,mint veled + meghalt apum...
2010. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez még csak a kamaszkor.. majd gondolj bele, amikor dolgozni kell. Lakást fizetni, tanulni is mellette, dolgozni... :D
2010. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én volnék újra a nagyon jó stílusú válaszoló :D

Én úgy érzem, hogy akkor tudnék neked segíteni, ha beszélgetnék veled egy kicsit. Persze én csak egy idegen vagyok, akiről semmit nem tudsz, és szándékaimat se ismered, de az első benyomásod jó volt. Ha van időd akkor írj mailt, vagy akár most rögtön vegyél fel msn-re. Nem tudom garantálni, de valószínűnek tartom, hogy jobban éreznéd magad, egy kicsivel biztosan^^

Ha van rá igény, akkor nem marad el a az élet szép, de tény, hogy én még szebb vagyok címmel fémjelzett monológom sem. E-mail bárki írhat, mindenre reagálni fogok, amint az időm és a kedvem megfelelő konstellációja engedi.

Addig is várom a Kedves Kérdezőm mail-jét!


10:17

2010. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meghalt az akit a legjobban szerettem, aztán elhagyott az apám egy cigány nőért, aztán meghalt egy ismerősöm, aztán az összes barátom elhagyott 1ik nap népszerű rá másnapra egy senki lettem, meghalt a nagyapám, vissza jött az apám (ez nem jó, a legroszabb ami történhetett) és mind eközbe végig kellett néznem, ahogy az anyám majd meghal a depresszióba.

Nos.. Nekem ilyen lett az életem. A gondtalan kislány aki azt hiszsi semmi rossz nem történhet vele... Egyszercsak belecsöppen abba, hogy minden megtörtént vele, amire sosem számított.

Antiszociális, agresszív és intelligens lettem. Egyáltalán nem tudom kinyílvánítani az érzéseimet.

Nos csak ennyire ment tönkre az életem, de mivel dolgozok rajta, Elmondhatom magamról, hogy lassan 1 éve felfelé ível az életem. És most olyan boldog vagyok, mint amire már rég nem volt példa.

2010. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!