Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az alkohol valóban teljessé...

Az alkohol valóban teljessé tesz engem?

Figyelt kérdés
12 éves koromig félénk voltam. Aztán elkezdtem inni, intenzívebben viszont másfél éve iszok, azaz heti 6 alkalommal leiszom magamat. Eddig azt hittem egy semmit nem érő személy vagyok, de így teljesen más vagyok, még az emberekkel is kedvesebb vagyok. Sikerült a legtöbbel jóban lennem és elviselhetővé tett engem a pia. Nem vagyok rá büszke, de ha egyszer ez az igazság... Mit gondoltok erről?
2020. aug. 4. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

"Az alkohol valóban teljessé tesz engem?"


Hosszú távon agybomlasztó.

2020. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És? Ha nem iszok, lélekbomlasztó...
2020. aug. 4. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Az emberek a szorongásukat alkohollal oldják.

A heti hatszori lerészegedés súlyosan károsítja az egészségedet és alkoholizmushoz vezet ami egy nagyon súlyos társadalmi és egészségügyi probléma is. Ezért jelen életmódot folytatását semmilyen körülmények között nem javaslom!

Az alkohol felszínre hozza állítólag a belsődet. Elvileg ez azt jelenti hogy a kedvesség és a normálisság benned van vagyis azt elő tudnád hozni te magad is alkohol nélkül.

2020. aug. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is akkor kezdtem el inni és még élek... De ne legyél részeg minden nap azt mindenki látja rajtad ha nem teszed szándékosan tönkre magad ezzel nem rossz hobbi.
2020. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki látná rajtam? A kutyám? Ő így is szeret...
2020. aug. 9. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
és majd nyalogatja az arcod amikor alkoholmérgezés miatt holtan heversz a padlón 40 évesen, már ha addig még meglesz... A kutya akkor is szeretni fog. Azzal sosem lesz gondod.
2020. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áh, addigra nem lesz meg a kutyusom, már javában...
2020. aug. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!