Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudjam elviselni, hogy...

Hogyan tudjam elviselni, hogy gusztustalan vagyok?

Figyelt kérdés

Ronda vagyok, mindig is az voltam. Totál eldeformálódott a fejem, emiatt sem barátaim, sem párkapcsolatom nincsen. Akivel beszélgetek nyilvánosan vagy interneten, mind leráz a ''nem vagy az esetem'' szöveggel. Most mégis mit tegyek? Olyan okádék vagyok, hogy még barátaim sincsenek és sosem voltak.


Mielőtt bárki kérdezné: ez mindig is így volt. Csúnya voltam gyerekként is, és nem egy szar önbizalomhiányról van szó. Gusztustalan vagyok.


2020. aug. 15. 00:20
 1/4 anonim válasza:
29%
Probalj meg meztelenkedni parkban es hidd el elobb utobb talalat valakt aki nem tart gusztustalannak ;)
2020. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Totál eldeformálódott a fejem,"

Valami baleset ért? Vagy miért írod ezt?

2020. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Mutass már egy képet légyszi!
2020. aug. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pelgrim válasza:
58%

Talán úgy, hogy elfogadod magad, légy hálás hogy olyan vagy amilyen. Te ezt az életet választottad, ne hátrálj ha valami tökéletlenséget látsz magadban, az végzetes lehet!

Azt írod, hogy nem önbizalomhiányról van szó, mégis annyira lebecsülöd magad, önértékelésed és gondolom egyuttal önismereted is nagyon gyenge lehet. Tegyél szert helyesebb önismeretre, szilárdabb, nagyobb önbecsülésre!

Segíthet, ha valamilyen módon hívő vagy; vedd akkor tudomásul, hogy te Isten egyszülött fia/leánya vagy, semmivel se kevesebb, belőled csak ez az egyetlen van!

2020. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!