Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiknek köszöntök a suliban?

Kiknek köszöntök a suliban?

Figyelt kérdés
úgyértem nyilván a barátoknak igen. de vannak olyan emberek, akikkel mondjuk együtt volt táborban az ember, talán beszéltek is egyszer-kétszer, de azért nem ismerik egymást. annak is szoktatok köszönni? Vagy akivel pl. együtt jársz kosarazni/focizni vagy akármi, de nem vagytok barátok? vagy nálatok honnantól kezdődik el a köszönés?
2010. aug. 5. 00:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
onnan hha megyek akk nem fordítja el a fejét,hanem néz. így mindketten tudjuk,hogy mehet a köszönés :) többieket meg le kell fosni.
2010. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Én csak apámnak köszönök
2010. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel legalább egyszer már beszéltem. De amúgy inkább vissza köszöngettem, ritka volt hogy valakinek én köszöntem előre.
2010. aug. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
most megyek középsuliba, ott nem tom kinek fogok de általánosba a felsősök 80%-a köszönt nekem, én meg ha jókedvem volt akk visszaköszöntem :D
2010. aug. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek, aki nekem köszönt valamikor, esetleg van közös ismerősünk. Minden tanárnak, takarítóknak is. Meg az összes osztálytársnak.
2010. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Akivel min egyszer beszéltem.
2010. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
tanároknak esetleg, barátaim nem nagyon vannak, de néhány ismerősnek akiket nem utálok (olyan nem sok van) és ennyi, osztálytársaimnak nem, mert úgysem köszönnek vissza
2010. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én szinte mindenkit ismerek suliba, de van amelyiket csak látásból, mikor buli volt!Sok ismerős van a suliba!:D 19/F
2010. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Általában úgy szoktam,hogy akit ismerek (vagy csak látásból ismerem) annak köszönök. De van,hogy ott bambul,és persze eszébe sincs köszönni! Na,akkor legközelebb annak már nem köszönök. (Persze tanároknak/tanárnőknek mindig,minden alkalommal köszönök!).
2010. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ja,és a többi dolgozónak is: takarítónénik,karbantartó(k),büfés(ek).
2010. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!