Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A suliban miért vagyok másabb?...

A suliban miért vagyok másabb? tobbi lenneb

Figyelt kérdés
szoval pl. itthon mindent olyan konkrétan el tudok mondani, mindent olyan vidáman és élethuen csinalok. a suliban pedig valahogy olyan masabb vagyok, inkabb szégyenlosebb, nem is annyire beszelgetek masokkal. akaratom ellenére másképp viselkedek a suliban. szerintetek miert van ez, és mit tehetnék hogy ne legyen ez így?
2011. okt. 22. 17:28
 1/3 anonim válasza:
Ne csinály semit ez a te természeted minden embernek más a természete
2011. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jo tudom hogy minden embernek más a természete, de ilyenfajta ter,észetet nem igazan lattam, mint én
2011. okt. 22. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem minél jobban megszokom az új környezetet, megismerem az embereket, és ők is engem, megszokjuk egymást, annál inkább felszabadultabb tudok lenni, de suliban én is ,,félénkebb" vagyok sajna. Félek, ezen nem lehet változtatni, vagy valami nagy hatásnak kell érnie ahhoz az embert, hogy megváltozzon. :/
2011. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!