Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy nagyon...

Miért van az hogy nagyon érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Ha vagy meghalnak benne, vagy valami nagyon elkeserítő dolog történik a főszereplővel akkor elkezdek sírni.

Az előbb ment a "Nyakörv" c. film és ezen sírtam a legjobban...meg az ilyen romantikus filmeknél is így van pl. I.e. 10 000

De persze ugyan így szoktam kötözködni, de verekedni annál inkább nem szeretek...de ha nagyon felidegesítenek.

Egyébként fiú vagyok!És 14éves


2008. nov. 26. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Érzékenyebb típus vagy. Szerintem ezzel nincsen semmi baj! :)
2008. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Juj, ezt a filmet és is néztem az előbb. Olyan hirtelen lett vége, nem? :)


Mostanában velem is ez van, mindenen sírok. Egész nap könnyes a szemem :DD szerintem nincs ezzel semmi baj, jobb mint amikor semmit nem érzel.


Egyébként, nálad lehet még elmúlik, még fiatal vagy nagyon. de ez jó dolog, én szeretem azokat a fiúkat, akik érzékenyebbek.

2008. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Visszatérve... milyen körülmények között élsz? Mert ha pl. otthon sokat veszekedtek a szüleiddel, és nagyon rossz a helyzet, akkor lehet amiatt veszel mindent annyira a szivedre. Ilyen esetben érdemes pszichológussal beszélgetni, később belátod, hogy jó döntés volt.

De nem hiszem, hogy nálad ilyesmiről lenne szó. De ez nem baj, sokan érzékenyebbek az átlagnál :)

2008. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Apám meghalt ekkor 9éves voltam, Pakson élek, de mindig a szobámban a gép előtt gubbasztok mert senki nem jönne el velem sehova egyet csavarogni, vagy akármi...
2008. nov. 27. 00:31
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem te nem abba a kategóriába esel, akik azért érzékenyek, mert lelkileg sérültek valami miatt. Persze, biztos veled is történtek dolgok, de van ennél sokkal súlyosabb eset is. Örülj, hogy nálad nem súlyos.


Szerezz barátokat, ha másnem a neten keresgélj, biztos van aki közel lakik. És találkozzatok, menjetek el együtt szórakozni. Biztos jó fej vagy, találni fogsz barátokat. :)

2008. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azert lehet, mert anyukad egyedul nevel, es biztos nagyon felt, valamint megviselt edesapad halala. Ha jo viszonyod volt vele a 9 ev alatt, akkor tuti lelki dolog ez nalad. Van aki erzekeny tipus, van aki pedig soha semmin nem tud sirni.
2008. nov. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Barátokat szoktam keresni a interneten de alig találok olyat aki olyan közel lakna Pakshoz...

Igen, nagyon szerettem apámat, amúgy köszönöm a válaszokat!

2008. nov. 27. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez másokkal is előfordul. Nekem, és sok haveromnak is az a problémája, hogy mindenki 4 órás útra lakik tőle... Én is az ország másik felében lakok, mármint hozzád képest :) meg még sok emberhez képest... egyszer sikerül olyanokat találni, akik közelebbiek. :)
2008. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!