Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csúnya vagyok? Lányok vélemény...

Csúnya vagyok? Lányok véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Életemben nem próbáltam még csajozni, mert szerintem nincs olyan lány akinek tetszenék. Képet küldök privátban.
2010. aug. 7. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:

08:26 vagyok


Szerintem is jó ötlet a teljes keretes szemüveg. Nem kell pont feketének lennie, lehetne mondjuk sötétzöld is, hasonló formával. A hajadon kicsit növeszthetnél, és akkor össze lehetne borzolni :) Csak azt a pajeszt tüntesd el :D


Amúgy nem vagy csúnya, csak átlagos. De az nem hiszem, hogy olyan nagy baj.

2010. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
Megjött nekem is, basszus, tényleg ha megnöveszted és felzselézed a hajad, meg keresel egy jobb szemüveget írtó jó pasi lehet belőled :O
2010. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal.

Pajeszt eltüntetni, hajat megnöveszteni (olyan 5 cm-esre kb, szóval ne gondolj vállig érőre) és összeborzolni, a szemüveghez ne ragaszkodj... Kontaklencse! Szemüveg max otthonra.

Ruhatár: Farmerek normális övvel, pólók, ingek. Sima edzőcipő.

Több jókedv, főleg csibészes félmosoly, ne legyél bunkó, de túl félénk se.

Légy udvarias, de azért ne annyira, mint egy 120 éves bácsika, bánj kedvesen a lányokkal, de azért éreztesd, hogy te vagy a férfi.

Sportolj valamit, az majd növeli az önbizalmad, és szerzel némi izmot is. Karate, judo, aikido, vagy ússz, focizz.

Hogy állsz a barátokkal? A nagymenők, az átlagosak, vagy a tipikus gúnyesők középpontjaival haverkodsz? Bárkivel is, próbálj meg mindenkivel jóban lenni, és ne csúfolódj senkivel (akkor sem, amikor már tapadnak rád a csajok).

Magadért akarj helyes, vidám és normális fiú lenni, ne azért, hogy megkedveljenek, mert akkor később önmagadért fognak szeretni, nem egy álcáért.

Sok sikert!

(u.i.: ne cigizz, ne drogozz, éd még véletlenül se növessz bajuszt vagy szakállat!)

Tegnap este 22:07 asszem, de nem biztos.. A 18/L

2010. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz:)
2010. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
Én is kaphatok? :)
2010. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs mire önbizalomhiánykodnod!

Változtatás nélkül is nagyon jó fejed van!!!

Nem telne bele pár nap és becsajoznál,hidd el nekem!

Csak egy kis bátorság és teljes a siker. :)

20/F (Nem meleg.)

2010. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:

Nagyon szűkszavú vagy!

Itt van 5 oldanyi csaj és csak rád vár!

Rajta! Csajozz be! :D

2010. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
küldheted. (:köszönöm.:D
2010. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
Ide is küldd pls :D (Nem lett volna egyszerűbb linkelni? :D)
2010. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:
nekem is lécci :D
2010. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!