Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csúnya vagyok? Lányok vélemény...

Csúnya vagyok? Lányok véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés
Életemben nem próbáltam még csajozni, mert szerintem nincs olyan lány akinek tetszenék. Képet küldök privátban.
2010. aug. 7. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, bár ezen a fotón az arcod picit barátságtalannak tűnik. Lehet, furcsa lesz picit mosolyogni (persze nem mint a bölcsis akinek nő a foga :D), az lehet, de nyugodtan tedd. A szemüveget meg talán le kéne cserélni vmi előnyösebbre (hihetetlen jól tud állni amúgy egy szemüveg)... Ha ezzel aztán 'rámfélmosolyognál' az utcán még lehet be is jönne. Hol laksz? :DDDD
2010. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy csúnya :). Ha változni szeretnél akkor ajánlom figyelmedbe a kontakt lencsét, vagy vastag fekete keretes szemüveg is jól állna :) Vágass valami élénkebb pasisabb frizurát ne legyen iylen lenyalt jókisfiús :), vagy csak egyszerűen túrj bele a hajadba. Tépett fazonút gondoltam például: [link]

vagy: [link]

A melírt szerintem felesleges de a frizurák szerintem jól állnának neked. ÉS a legfőbb, hogy legyél magabiztos. Sok sikert :)

2010. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
Hello! Én is kérek szépen rólad egy képet :).
2010. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az összes eddigi hozzászólóval: Nem vagy csúnya! A hajadon tényleg lehetne javítani, de ha egy kedves, kicsit visszahúzódó, de humoros fiúnak akarsz látszani, akkor nem kell változtatnod. Amúgy a kép mostani? Mert sokkal fiatalabbnak látszol a korodnál.
2010. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 A kérdező kommentje:
Ez egy kb. 3 hónapos fotó, amúgy 22 vagyok.
2010. aug. 11. 10:53
 56/89 anonim válasza:
Én is kérek szépen képet :DD
2010. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy 22 vagy, azért írtam, hogy fiatalabbnak látszol a korodnál :).


Előző előtti voltam.

2010. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim válasza:
küldd
2010. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim válasza:
egyáltalán nem vagy csúnya
2010. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
Ide is küldheted.
2010. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!