Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az hogy ha egy...

Miert van az hogy ha egy ember bunko velem akkor szimplan nemtudom magam tultenni vagy ha epp nem kedvel akkor valamiert nem mint mas “elengedem” hanem ondestrukcioba kezdek es annyira magam ellen forditom a vilagot is?

Figyelt kérdés
Ha egy ember bunko velem vagy kikezd legyen az akarki akkor valamiert az van bennem hogy o masokkal kedves csak velem bunko es hogy csak en vagyok rossz es valamiert felemeszt ez es ugy erzem h padlon vagyok pedig nem ez jellemzo ram..

#magabiztosság #feles #Ondestrukcio
2020. okt. 12. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nagyon érdekelne, hogy nálad miben nyilvánul meg az öndestrukció?!?!
2020. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abban hogy szepen lepcsozetesen elkezdek igazat adni annak aki pl bunko volt velem es azzal h at partolok az o oldalara azzal egyhuzamban adagolom magamnak a rosszat(magamrol) hogy milyen ertheto h bunko volt es igy szepen lerombolom a kis becsulesem is
2020. okt. 14. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Huhh! Határozottan megkönnyebbültem. Azt hittem elmész az önsértésig, vagy önpusztításig.

Ingatag lábakon állhat az önértékelésed.

Amit Te művelsz az identifikációnak hívják, vagyis azonosulsz az 'agresszorral', nem tudod helyesen feldolgozni az ért feszültséget.

Helyes önismerettel, és tudatossággal kompenzálható.

1.Pl. keresd a számodra pozitív élményt adó emberek társaságát. A megerősítő visszajelzéseik nélkülözhetetlenek.

2. Tudatos legyél, ne hánykódj az érzelmeid áradatán. Készíts a fejedben mérleget, sorold fel a hibáid-erényeid listáját, ehhez mérd a Téged bántó ember magatartásának jogosságát.

3.Kerüld a stresszt okozó személyt. Ez inkább időhúzásra jó.

4.Állj ki önmagadért. Védekezz, harcolj (vér ne folyjon!), ne félj a konfrontációtól. Ezáltal is megerősítő élményt kaphatsz.

2020. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nézd ki bánt, azt figyeld ki mondja. Nem kell minden h*lyére hallgatni. ;-)
2020. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!;)
2020. okt. 17. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!