Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet önismereti...

Hogyan lehet önismereti élményre, tapasztalatra szert tenni ? Mindenféle módszer érdekelne, ti melyiket próbáltátok ki ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem a gyakori adott önismeretet. Láttam egy kérdést és elkezdtem gondolkodni, hogy mit tennék ha én lennék. És ezekből a gomdolatokból következtetéseket vontam le. Elkezdtem elemezni, hogy miért gondolom úgy. Meg több válaszom visszaolvasva elkezdtem mintát keresni, közös elemeket bennük. Illetve kiírtam a gondolataim és megnéztem mások mit reagálnak. Szóval nekem innen lett, és elég nagy.
2020. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

"De meditációval nem hiszem, hogy olyan mélyre el lehet jutni, mint mondjuk drogokkal."


A magad fajta faék egyszerűségű hülyék a pszichedelikumoktól nem megvilágosodna, hanem ennél is hülyébbé válna.

2020. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12: B...dj meg
2020. dec. 13. 12:21
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem el lehet érni meditációval is azt a szintet. Én pl zent gyakorolok 10 éve hogy elérjem azt az egység érzést amit az LSD mutatott. Ugyan a rengeteg gyakorlás eddig nem vezetett eredményre, mégis valami változott. Szerintem a valódi megvilágosodás az még az LSD-nél is komolyabb - mivel az megmarad. Szóval lehet hogy még 5-10 meditálgatás kell hozzá, de szerintem a végső egység csakis ugyanaz lehet. Ugyanazt a szintet át el lehet érni, csak kicsit másképp :)
2020. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Két dologban tudnám segíteni az önismeretedet korábbi válaszaid alapján:

1. Türelmetlen vagy.

2. Egy intoleráns baromarc vagy.


:D


A varázsgombák veszélyesek a sok ismeretlen vegyület miatt, az LSD talán működhet, de kétlem h segítene bárkinek is jobb emberré válnia...

2020. dec. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

megakarod tudni milyen mély a nyúl ürege ?


1 nap alatt nem lehet, ahogy fentebb írták több év kell hozzá.


lehet drogokkal is ,de az veszélyes , mert rákattansz, és nem tudsz lejönni róla, mert az sem pár alkalmas történet,

lent ragadsz az üreg mélyén ,és neked annyi, véged van mint 1 botnak.

és végig azt hiszed kézben tartod a dolgokat ,pedig már az elején elvesztél.


a meditáció és a megfelelő légzés technika , jó megoldás ,rendszeresség és kitartás a kulcsszó.


nem kell kapkodni ,sietni,és erőltetni ,szép lassan és nyugodtan,

ez nem lóverseny előtted áll az egész élet.

2020. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!