Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert vagyok olyan,hogy...

Miert vagyok olyan,hogy bizonyos ideig szuksegem van egyedulletre?

Figyelt kérdés
Ragaszkodom,hogy valamennyit lehessek egyedul,es ne a nap 24 orajaban nyuzsogjenek korulottem,mert attol megkattanok. A legrosszabb remalmom,hogy masokkal eljek egyutt,sokan fikaztak mar erte jogtalanul(elni es elni hagyni). Ez van,keptelen lennek masokkal egy szobaban lakni,mert utalok jopofizni masokkal,nem akarom senki horkolasat hallgatmi,ahelyett,hogy nyugodtan aludhassak,meg fing,lab es egyeb szagat erezni. Meg alapbol territorialis leny vagyok. Privat szfera alapveto szamomra.

2020. dec. 17. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Mert introvertált vagy. Ez teljesen normális, az emberek 30%-a az. Bár az, hogy nem akarsz fing, láb és egyéb szagokat érezni, horkolást hallgatni, még csak nem is introvertáltság, hanem normális alapvető emberi igény.
2020. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Minden embernek szüksége van "énidőre".
2020. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Erősen introvertált vagy.
2020. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

lehet hogy tényleg inrtovertált vagy.

Ez nem probléma, sőt!

Én is ilyen vagyok :)

kezdj el az introvertáltságról olvasni, nagyon sok leírás, cikk, stb. van a neten.

2020. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég határozott jellem vagyok,nem lehet megtörni.
2020. dec. 17. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Az introveltált meg a gyenge jellem teljesen más, semmi köze egymáshoz a kettőnek. Erős, határozott személyiséggel is lehetsz introvertált.
2020. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az erős jellem,azt jelenti,hogy CSENDES,MAGÁNAK VALÓ!!!
2020. dec. 19. 09:09
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Abszolút normális igény, hogy az embernek olykor legyen ideje egy kicsit "tollászkodni", önmagát szellemileg, lelkileg rendezgetni.
2021. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem, az erős jellem azt jelenti, hogy nem befolyásolható, stabil értékrendje van valakinek.


Az introvertált azt jelenti befelé forduló, azaz jobban szeretsz egyedül lenni mint másokkal.

A kérdésed alapján én nem jelenteném ki azt sem, hogy introvertált vagy.


Igaz az, hogy nem szeretsz egy társaságban középpontban lenni?

Utálod a nyüzsgést?

Jól elvagy a saját gondolataiddal?

Kevés barátod van, de a barátságok mélyek?

Nem kedveled a felszínes beszélgetéseket?


Ha ezek igazak, akkor valószínű, hogy introvertált vagy.

2021. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
59%
Mert "egyedül"-létre mindenkinek szüksége van, ez normális. Az, hogy mennyi ez az idő, az már egyén(iség)-, család-, környezet- és állapotfüggő. Az egyedüllét igény nem függ össze alapvetően a jellem "erősségével". Azon viszont gondolkodj el, hogy miért nem elfogadható számodra az, hogy egy szobában élj valakivel. A felnőttek zöme kapcsolatban él, és igen, egy tartós kapcsolatban érezni lehet a másik (száj-, láb-, stb. szagát....is!)
2021. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!