Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van akkor, már nagyon...

Mi van akkor, már nagyon megbántam hogy megszülettem?

Figyelt kérdés

Én már nagyon megbántam hogy megszülettem. Gyerekként előre tudtam volna, hogy később ilyen szörnyű életem lesz. Akkor gyerek koromban öngyilkos lettem volna. Egész életem egy nagy szomorú csalódás! Nem látom értelmét, hogy minek éljek tovább. Mondjatok okot miért éljek tovább és ne legyek öngyilkos.

30/NŐ



2021. jan. 20. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
És elolvashattuk a mai 456-ik ilyen kérdést. Senki nem lesz helyetted boldog. Mivel nem te tehetsz arról hogy megszülettél, így azt nem is tudod megbánni. A kérdés lezárva.
2021. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Mi a célod a kérdés kiírásával?

Ha valóban meg akarnád tenni, nem itt picsognál, hanem már rég megtetted volna.

Energiavámpír önsajnáltatás.

2021. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem te tehetsz róla, hogy a világra jöttél. Ezen ne emészd magad. Meg mindíg van rosszabb, én már megtanultam. Felesleges ilyeneken gondolkodni. Az évek úgyis leperegnek, lehet még 1 sincs lehet még 40. Annyi lesz amennyi lesz. Engem sem érdekel. Nekem is elcseszett életem van, de én tehetek róla, hogy így alakult. Emeld fel a fejed, menj előre, az út úgyis véget ér magától is.
2021. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam. Csak már bele fáradtam az életben. Másoktól kérdeztem: mi az élet értelme, amiért érdemes tovább élni?
2021. jan. 20. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Azt neked kell megtalálni. Mindenkinek más.
2021. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

4: aki keres, talál...


Mibe fáradtál bele ennyire?

Nincs hobbid? nincs jó munkád? Nincsenek barátaid?


Nem hinném, hogy ezekért mind-mind MÁS a felelős...

2021. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ilyen pillanat a legtöbb ember életében van. Én is nagyon sok sz@ron vagyok túl, és sokszor voltak hasonló gondolataim. DE!

1 az élet nem arról szól, hogy mindig rózsaszín felhőcskéken úszkálsz, az egy feladat a sorstól, amit teljesítened kell.

2 minden kudarcból, félresikerült dologból tanulsz, fejlődsz. Azért leszel később sikeres, mert mindezeken már túlvagy. Egy könnyű sorsú embert letaglóz az, amire te csak rálegyintesz. Te már túléltél annál sokkal nehezebbet is.

3 vannak nagyon nehéz sorsok, de mindig van remény rá, hogy egyszercsak jobb lesz. Ha öngyilkos leszel, magadtól veszed el az esélyt erre.

4 semmiképpen ne érezd úgy, hogy egyedül vagy a problémával, sokan szenvednek depressziótól, de ki lehet jönni belőle - szakszerű támogatással. (A netes fórumokon ezt nem találod meg, csak rosszabb lesz)

Ha ennyire borúsan látod a helyzeted, akkor mindenképpen hívd fel a 116-123-at! ( [link] ) Önkentes, képzett, támogatók veszik fel 0-24, te anonim módon telefonálhatsz.

Az alap életproblémát magadnak kell megoldani, de támogatást, útirányt kaphatsz ennek eléréséhez!

Nem vagy egyedül!

2021. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én beszélgetnék erről veled, ha van kedved!
2021. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!