Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a gonosz ember?

Milyen a gonosz ember?

Figyelt kérdés

Azt gondolom magamról, hogy gonosz vagyok.

Eddig cuki, aranyos, segítőkész álcában csomagoltam magam.

De az élet lekoptatta a mázat rólam.

Ott ártanék valakinek ahol tudok, úgy rúgnék bele a másikba ahogy lehetséges.

Rosszakat kívánok másoknak.



2021. jan. 26. 21:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Előzőhöz:Még annyit,hogy rossz helyen jársz,itt tanácsot kapsz csak,nem igazi segítséget,az az orvos szakemberek dolga.Ha tényleg segítséget szeretnél,feküdj be a kórházba,vagy ha drogozol is,akkor menjél el egy rehabra,ott kaphatsz igazi segítséget és a figyelmet is megkapod,de csak ha cserébe te is viszonzod a figyelmeddel a másik beteget.(én is voltam már,megkaptam mindkettőt és használt)
2021. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

gyors kérdések.


1. Úgy, hogy lehullott az álcád, és mindenki látja, hogy ilyen vagy, hogy ártani akarsz nekik, nem utáltak meg?

2. Ha olyan emberrel találkozol, aki olyan, mint te, akkor mi történik? Akkor így egymásban hergelitek a gyűlöletet?

3. Ha sikerül valakit bántani, akkor mit érzel? Csak megnyugszol, vagy szórakoztat?

4. Jobbnak, többnek érzed magad másoknál?

2021. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Van itt az oldalon egy kérdés. Csóka 13 és veri a bátyja és nem tudja kitől kérjen segítséget.

Erre egy komment: "13 évesen nem is regisztrálhatsz az oldalra"


Nagyjából ez a gonoszság. A bántása annak, aki segítséget kér a bajban.

2021. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!