Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok senkit közel...

Miért nem tudok senkit közel engedni magamhoz?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.ÉN egy embert sem tudok magamhoz közel engedni se az osztáytársaimat se a szüleimet, nincs olyan ember aki közel állna hozzám.Talán azért van ez mert sokat csalódtam már az életben és az emberekben?

meg elég pesszimista is vagyok.lécci segítsetek!!!


2008. dec. 2. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Átlagos szar depis tini vagy, kinövöd, ne aggódj. Próbálj barátkozni :D
2008. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
13 evesen sokat csalodtal...?hm...
2008. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Igen, valószínűleg a bizalom hiánya okozza nálad ezt a problémát. Alakíts ki magadban egy "bizalmi kört", akibe csak néhány ember tartozzon, olyanok, akikben nagy valószínűséggel sosem fogsz csalódni, akik feltétel nélkül szeretnek és akik megőrzik a titkaid. Ne mindenkit vagy sok embert akarj magadhoz közel engedni, hanem csak ezt a néhányat, de őket igazán. Neked kell megtenned az első lépéseket, hogy tudják és érezzék, a bizalmukba fogadtad őket.
2008. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!