Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinél hogy szűnt meg az, hogy...

Kinél hogy szűnt meg az, hogy fél a sötétben?

Figyelt kérdés
Bocsánat, lehet rossz kategória. :D

2021. febr. 10. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Felnőttem. :D
2021. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az jó! :DD
2021. febr. 10. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként is benne van az emberben az ősi félelem, hiszen ki van ütve az egyik legfőbb érzékszerve (= nem lát).


Tudatosítottam magamban, hogy amennyire én nem látok, úgy engem sem látnak. A sötétség elrejt. (Persze, hogy nincs senki, aki láthatna, de ezek tudatalatti folyamatok.)


Aztán meg úgy döntöttem, tőlem kell félni. A saját házamban én vagyok az úr, másnak semmi keresnivalója nincs ott a sötétben ólálkodva.


Ez a két dolog megszüntette bennem a félelmet. Ma már ha nem tudok aludni, kimegyek a nappaliba, elfekszem a kanapén, és élvezem az éjjel harmóniáját.

2021. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az évek mulásával elmulik..
2021. febr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 20rd17 válasza:
Én is nagyon féltem és néha még most is félek a sötétben. De református keresztyén vagyok és hiszem hogy lenne is ott (a sötétben) valami és bántani akarna, annak oka van. És a rudat hogy valaki mindig 'fogja a kezem' nagy erőt ad. Aztán már annyira nem érdekelt egy idő után
2021. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!