Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan dolgozzam fel a bátyám...

Tokmind1_4ever kérdése:

Hogyan dolgozzam fel a bátyám halálát?

Figyelt kérdés
21 éves volt mikor meghalt egy véres tüdőgyulladásban úgy hogy semmi előjele nem volt. A bátyám volt a legjobb barátom, és apám helyett apám volt amióta elváltak a szüleim. 2 éve már hogy meghalt de még mindig bennem van ez a szüntelen gyász és szomorúság amit próbálok minden nap, mindenki előtt elrejteni. Van hogy sétálok az utcán, meglátok egy embert aki hasonlít a bátyámra és megfordul a fejembe hogy talán még él, talán csak egy új életet kezdett, aztán ráeszmélek hogy ő már meghalt és soha többé nem láthatom már. A legszörnyűbb az egészben hogy két év alatt még egyszer sem mertem vele beszélni a sírjánál mert aznap amikor meghalt nem jó szájízzel köszöntem el tőle pedig még aznap is velem foglalkozott és egyszerűen nem érzem elég méltónak magam ahhoz hogy beszélhessek vele. Bocsánat ha valakinek elrontottam a napját ezzel a poszttal de úgy éreztem hogy muszáj végre beszélnem erről valakinek.
2021. márc. 9. 23:57
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:

Egy nagyon jó könyvet ajánlok, ebben rengeteg jó tanács van gyászolóknak. Kattints a linkre:


[link]

2021. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus mindenképpen.
2021. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézetem szerint egy magad nem tudod feldolgozni, ezért én is azt ajánlom, hogy menj pszichológushoz, ill. nyisd ki a fenti linket (amit nem ismerek, de használhatónak találom).
2021. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!