Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is sz...r az...

Szerintetek is sz...r az életem? Vagy én vagyok kissé depis ?

Figyelt kérdés
Van egy fsz kepzesem és egy kozmetikus. Közép szinten beszélek angolul. Van egy kozmetikam ami viszonylag jól megy. De úgy igazán karriert nem csináltam, ferjhez sem mentem meg, gyerek sincs! És most meg van rajtam egy 10es is plusszban! Ez a valóság? Vagy min változtassak? Már magam sem tudom mi tenne boldoggá
2021. márc. 12. 09:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Vegzettsegem, nem tudom miért írtam képzésemet🤦🏼‍♀️ És az lemaradt h 35 vagyok. Kissé felek attól h egyedül maradok, néha bánom ,h nem mentem egyetemre! Mindig tudtam mit akarok, most semmit sem! Nem sertodok őszinte véleményekre vagyok kiváncsi
2021. márc. 12. 09:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Te vagy depis. Mindig újra lehet kezdeni, elmehetsz 35 évesen is egyetemre, tanulni sosem késő. Akár munka mellett levelezőre.
2021. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ... ennyire nem vok motivált... és amikor van ugyebar. Akkor szeretem az életem.de most semmit nem tudok
2021. márc. 12. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!