Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan hang, ami nagyon...

Van olyan hang, ami nagyon megnyugtat, pedig alapjáraton nem is ez lenne a "dolga"?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megnyugtat a víz csobogása a kádba, mikor fürdés közben megeresztem. Kiskoromban volt, hogy véletlen el is szunditottam rá, míg a kád megtelt vízzel.

#víz #hang #furcsa #nyugtató #hallás #Kellemes érzékelések
2021. márc. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
egy mozdony hangja hasonló hatás fejt ki nálam
2021. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam a Heavy Metál. :D
2021. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a nyulam szénázik, az mindig megnyugtató. Egyrészt maga a hang, másrészt a tudat, hogy eszik és egészséges.


Meg azt is szeretem hallgatni, ahogyba hörcsögöm teker a nagy kerekében.


Az eső is megnyugtat, az ide tartozik?

2021. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


Szerintem az eső is ide tartozik, bár az sokkal több embernél igaz.


Nekem is van hörcsögöm, és általában a kereke hangjára szoktam este elaludni, szóval ezt meg tudom érteni.

2021. márc. 12. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam a toll sercegése a papíron az, ami valamiért megnyugtat. De pl. az a "hang" is, amit akkor hall az ember, ha víz alatt van, erre konkrétan el tudok aludni.

Meg valamiért azt is szeretem, amikor egy random tárgy nekiütődik valaminek és berezonál. Például egy üvegpohár vagy egy kerámiafazék gyönyörű hangot ad ki, amikor egy kanállal megütöm a szélét és gőzöm sincs, mivel lehetne utánozni. De valahogy mindig olyan megnyugtató :D

2021. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyárestén a tücskök ciripelése.
2021. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a macskák dorombolását és az órák ketyegését szeretem hallgatni.
2021. márc. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!