Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyunk itt a földön,mi...

Miért vagyunk itt a földön,mi értelme van egyáltalán az életnek?

Figyelt kérdés
Egyre jobban arra ébredek rá,hogy én nem akarom ezt a sok munka dolgot amit sokan mindennap tolnak mint a rabszolgák aztán meg elmegy az életük semmit nem csináltak hanem mindennap csak bementek a munkahelyükre és az életük 85% ezzel telt el.Viszont nem tudom mit akarok nincsen célom sokszor nagyon rosszul érzem magam szorongok rengeteg dolog miatt ha látom,hogy mások pl utazgatnak élvezik az életet,vagy bármi más tudom sokszor sok minden csak a látszat meg lehetséges,hogy a belső fájdalmam vetül ki,és valójában én nem is azt akarom amit mások csak mikor a lelkem fáj úgy érzem,hogy azt akarnám.Szóval nem élek csak létezek célok nélkül,barátok nélkül,emberek nélkül minden nélkül és nem látom az élet értelmét,megrémiszt az is ha fixen oda lennék kötve pl egy munkahelyen,hogy éveken át mindennap csak ugyan oda kötötten az élet meg elrepül.Bár most is oda vagyok kötve meg sok mindent meg is vonok magamtól de már nem tudom mi ez,mit kéne tennem,már lassan csak álmomban érzem jól magam mikor máshol járok.

2021. márc. 28. 01:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most van Húsvét.. Esetleg imádkozz és tegyék valami jót mással.. A lelki boldogság és ima megvigasztal és segít majd megtalálni az értelmet.. Hallgass a lelkiismeretedre..
2021. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kb én is irhattam volna ezeket a sorokat.

Ugyan ez érvényes rám is vannak ugyan úgynevezett barátaim de sokszoros csalódtam bennük. Barátnőm szintén nincs motivációm meg mégkevesebb keresgélni.

Mar 2 eve csinalom a munkámat ami irodai es jó vagyok benne sok felelősséggel jár keveset fizet de most nincs mas választásom.

De tervezek majd felmondani most nyelvet tanulok fejlesztem az angolom, hogy életképes legyek a nagyvilágban.

Aztán majd lesz valami kimegyek szezonmunkára valami szép helyre...

A celokkal letudod kötni a figyelmed es nem jár az eszed olyan dolgokon amiket a filozófusok sem tudták értelmesen megválaszolni.

2021. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12/


nekem még a saját lábra állás sem megy nem,hogy olyanra merjek gondolni elmegyek ilyen olyan helyre kint vagy csak az ország másik végébe.És ez is bánt nagyon mert féllek mindentől.

2021. ápr. 4. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!