Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvesztettem minden önbizalmam...

Elvesztettem minden önbizalmam? Ilyen szar lennék lelkileg vagy nemtudom ...?!

Figyelt kérdés

Minden álmom a jogsi szerzes volt, mindig! Ami mar folyamatban is van egy ideje, mar a kresz vizsgam is meg van es az elsosegely is..volt egy forgalmi vizsgam is amin sajnos megbuktam, mert annyira zavarban voltam hogy hibaztam egyet hogy utana mar ugy mentem vegig mint aki eloszor ul volan mogott...szoval megbuktam eleg szegyenteljesen ugyanis az oktatom annyit mondott o tudta es az nap be is fejezte a munkat nyugdijba is ment. (hozza teszem nem miattam, es azt is hogy a vizsga elott mindig azt mondogatta hogy sikerulni fog)

Na de, mivel megbuktam es o az autos iskola vezetoje mondta hogy atiranyit egy munkasahoz akinel folytathatom..aki eleg ellenszenves...

es most honapok ota halogatom hogy ujra vezessek es vizsgazzak..parom mondja mennyek es csinaljammert hat ugye kene a jogsi es a tobbi..de nemtudom, felek..sott rettegek hogy ujra elcseszem es csak rosszabb lesz...mit tegyek? komolyan mar nemtudom


2021. ápr. 14. 00:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Epp ez a gond, hogy nekem ment a vezetes, normalisan vezettem vegig dicsert az oktato es mar annyira el volt mellettem hogy telefonalgatott stb es csak max annyit szolt bele hogy a sebessegre figyeljek, vagy epp hogy lassu kormany..es ezert bant ennyire mert ugy alltam hozza hogy ha igy megy akkor sikerulni fog, de a vizsgan meg azt se tudtam hirtelen hogy mi fan terem a dio es ott mar az oktato sem tamogatott hanem le lepett..
2021. ápr. 14. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!