Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hazudtál már életedben azért,...

Hazudtál már életedben azért, hogy ne fájjon valakinek? és mit?

Figyelt kérdés
mármint az igazság.
2010. aug. 21. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyàmnak egy jegyröl, mert nekem semmiség de öt elszomoritja, ha rossz jegyeim vannak. 15/F
2010. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Velem ez naponta előfordul :P

pl.:

-Tetszik ez a zene?

-Jól áll?

-Szép ez a rajz?

-Jössz ki?

2010. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, hazudtam. kegyes hazugsagot. ez bizonyos esetekben erkolcsi kotelesseg lehet, a hazugsag nem mindig bun.
2010. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, hazudtam, hogy ne fájjon magamnak
2010. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, hat magamnak en is szoktam! DE az onbecsapas es jobb ha nem teszi az ember
2010. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen volt már ilyen, nem is egyszer.
2010. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt. Egyik legrosszabb.

"Csak barátok vagyunk. Én örülök, hogy ti együtt vagytok, és szeretlek, de csak mint barátot! Nem bántottál soha." Ez volt a hazugság, az igazság gondolom rájössz micsoda. Neki nem akarok bűntudatot okozni és fájdalmat, sem a barátságát elveszíteni.

2010. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

19:07-nek

óóó, hát ez nagyon rossz tényleg!:/ ha nem az egyik legrosszabb ebben a témában:S.

2010. aug. 22. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is napi szinten előfordul... Dettó:

Tetszik ez a zene?

Hogy néz ki, hogy áll?

Ugyanezeket tudom felsorolni.

DE!

Egy egy évvel kisebb nálam fiú májusban meghalt, én tudtam róla még a halála napján, hogy mi történt vele... Másnap nagyon korán mentem suliba, mert egész este nem tudtam aludni, így hát volt bőven időm elkészülni. Egy nagyon jó barátnőm jött, aki a fiú osztálytársa, jó kedve volt, én is próbáltam úgy tenni, de nem ment. Kérdezte, hogy miért vagyok ilyen, de mondtam, hogy csak rossz napom van. Bement az osztálytermébe, azt akartam, hogy ott tudja meg, nem akartam szegényt látni akkor... 5 perc múlva jött ki hozzám sírva, megölelt én meg vigasztaltam... "Az idő mindent meggyógyít." - Ezt mondtam neki...

13/L

2010. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem is egyszer.. Ugyanazokat tudom felsorolni én is, mint az előttem szólók:

Tetszik ez meg az?

Most vettem, ugye jól áll?

Szóval ilyen kegyes hazugságok szerintem simán elférnek, mert másnak a közérzetét javítod ezzel. Boldoggá tetted őt, ezáltal te is boldog vagy(nem önző ez egy picit?)...

2011. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!