Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magamban beszélek. Mit tehetek...

Magamban beszélek. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. Sajnos nincs kivel megosztanom az érzelmeimet (anyukámmal és 5 éves hugommal élek).

Anyának 3 munkahelye van ezért sosincs otthon.

Olyan hülyének érzem magam. Ha uncsizom akkor elkezdek beszélgetni magammal. Állandóan azt képzelem, hogy ott van egy barátnőm, és vele beszélem meg a fiús, tanáros, sulis meg az ilyen ügyeket. Meg még van egy álombeli pasim. Egyszer álmodtam vele, smároltunk meg ilyenekek csináltunk :) És vele is szoktam fantáziálni, főleg esténként amikor nem tudok elaludni :DD

SAjnos igazi barátaim nincsenek. Hiába mondjátok azt h nézzek szét a suliban...mind hülyék...

Nah mind1, szóval csak azt akarom tudni, hogy szokhatnék le erről a "saját magammal beszélgetésről"??


2008. dec. 5. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne szokj le róla. Én 33 vagyok, sok barátom van meg minden és én is szoktam magamban beszélni.
2008. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavar,csak hülyének érzed magad tőle,akkor mondjuk nem kell leszoknod róla. Mondjuk sok helyen találhatsz embereket,akivel elbeszélgethetsz,pl.chat,különböző közösségi portálok,ahol biztos találsz olyan embert,akivel egy húron pendültök. De attól még nem kell feltétlenül leszoknod a magadban beszélésből.
2008. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Egyrészt, nem magamba hanem magamban :)

Ahelyett, hogy beszélsz, megtanulhatod a helyesírást is.


Amúgy gondolkozz el, miért zavar a dolog. Tán mert nem normális, mert az ember szociális lény, és kell neki a társaság? Ha nem találod meg az osztálytársaid között, menj a nagyobbak közé. _Valakinek_ biztos, hogy kelleni fogsz :)

2008. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
88%

Szia!

Nincs ezzel semmi gond, sokan csinálják a te korodban, de persze a többség cikinek tartja. Ne akarj róla leszokni, nyugodtan beszélhetsz magadban, nem káros, nem leszel tőle skizofrén vagy ilyesmi. Eltelik pár év és magától el fog múlni, egyszerűen kinövöd, vagy mérséklődik.

2008. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam ennyi idősen.Én egy tesót képzeltem el,és vele "dumáltam".Mára már kinőttem.
2008. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mért akarsz leszokni? Ebben semmi rossz nincs :) Én is szoktam magamban beszélni. :D És nem hiszem h nincsen egy barátod sem, nem akad sehol egy olyan személy, aki kedvel téged.. Ha van kedved, akkor dobj meg egy email-el, dumálhatnánk : gyorgyemo@freemail.hu
2008. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel semmi baj,ennyi idősen én is csináltam.Sőt még most is szoktam,például:ha van valami problémám azt megpróbálom megbeszélni magammal.Szerintem ebben nincs semmi baj,én nem érzem magam hülyének emiatt.
2008. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Énis magamba beszélek xD ez tiszta norm :D
2009. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig beszélek magamba legtöbbször ha felháborít valami vagy ideges vok. Van hogy valamit elakarok valakinek mondani és akkor is elképzelem a szitut és elkezdek beszélni. Olykor meg mint egy idióta éneklek arról ami velem történt szal ez tök normális dolog.
2009. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

egyáltalan nem para. remélem legalábbis mert most épp takarítás közbe kezdtem el...le-fel járkáltam és közbe beszélgettem haverommal egy kicsit:D. régóta csinálom én is, szntem kreatív és intenzív fantázia az okozója. ha durván álmodsz, emlékszel rá és összetett minden akkor még jobban alátámasztja.

22/F

2012. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!