Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet az hogy magamban...

Mitől lehet az hogy magamban beszélek?

Figyelt kérdés

De nagyon durván, sokszor alig tudom megállni h társaságban ne beszéljek magamba. Mi lehet az oka?

Ha nézek egy filmet az durvább.. a tv-ne mindig megmondom a magamét xD


2009. aug. 12. 18:40
 1/5 Kankalin válasza:

Szerintem ez normális valamilyen szinten. Én is mindent megbeszélek magammal, párom a tv-vel veszekszik... /én csak azért nem mert nem nézem/

Ha valamit csinálok akkor meg aztán főleg! Tudod sütésnél megy a "tojást beleraktam, lisztet is..."

Társaságban tényleg nehéz néha nem kimondani, hogy "csak ide ne gyere..." :)

2009. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam na és? Ha nincs más normális akivel szóba tudnál állni.:))
2009. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kankalin válasza:
Az az! Csak össze ne vesszek magammal... :)
2009. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem néha mindenki szokott. Néha velem is előfordul, hogy mások előtt is, ilyenkor azt mondom, hogy csak hangosan gondolkodtam.
2009. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én anglolul dumálok magamhoz, aztán most az van tervben, hogy németül válaszolok XD


na jó, németül nem tudok, akkor így lenne :D


de amúgy nekem kell gyakorolnom az angol beszédet és nem mindig van partner. szóval magamba mondok mondatokat, kitalálok szituációkat stb. azt mondják fejleszti a beszédet. remélem:)

2009. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!