Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magamban beszélek. Mit tehetek...

Magamban beszélek. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. Sajnos nincs kivel megosztanom az érzelmeimet (anyukámmal és 5 éves hugommal élek).

Anyának 3 munkahelye van ezért sosincs otthon.

Olyan hülyének érzem magam. Ha uncsizom akkor elkezdek beszélgetni magammal. Állandóan azt képzelem, hogy ott van egy barátnőm, és vele beszélem meg a fiús, tanáros, sulis meg az ilyen ügyeket. Meg még van egy álombeli pasim. Egyszer álmodtam vele, smároltunk meg ilyenekek csináltunk :) És vele is szoktam fantáziálni, főleg esténként amikor nem tudok elaludni :DD

SAjnos igazi barátaim nincsenek. Hiába mondjátok azt h nézzek szét a suliban...mind hülyék...

Nah mind1, szóval csak azt akarom tudni, hogy szokhatnék le erről a "saját magammal beszélgetésről"??


2008. dec. 5. 21:35
1 2
 11/11 anonim válasza:

jó ez a kérdés én épp a googlen keresve találtam én is le akartam volna szokni de akk nem fogok az utolsó hozzászólónak utólag is köszi még ha nem is nekem mondta XD

éjjeeen normális ha magamban beszélek XD bár szoktak tesóim cikizni de mosmár nemérdekel :p

2017. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!