Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kevés az önbizalmam. Bíztatsz...

Kevés az önbizalmam. Bíztatsz egy kicsit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 17:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
En is pont igy erzek es van mikor jon hogy sirjak de na mi tehetek :((
2010. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Es mijert nem kezdesz bele egy enekesi palyaba. Ja es ha nincs jo hangod akkor meg szerintem mindenki aki igy erez mint mi az enekelni akkar mert az megnyuktatja es is enekelni szeretnek de nincs jo hangom :(( !! az elozo voltam
2010. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Jó hangom van, csak az a baj, hogy nem merek mások előtt énekelni. :(
2010. aug. 23. 12:52
 24/24 Zoli =) ***** válasza:

Sziasztok! :-)


Kérdező! Persze, biztatlak. =)


Fel a fejjel! Ezzel nem vagy egyedül. Szerencsére én ilyen téren nem vagyok veled, mert én tudom, hogy kemény munkával, kockázatvállalással, és optimizmussal bármire képes vagyok. Növeld a hited, reményed, és ne légy ilyen tutyimutyi, főleg ha férfi vagy...Akkor viszont bújj el öcsi! Ha pedig lány. Hát...Felállt tőled...A szőr a hátamon. Neked nem kell félned! Nem neked kell pasikra vadásznod, majd ők kinéznek téged, és levadásznak, ha hagyod. Karrier, tanulás, és egyéb dolgok. Dolgozz keményen, ne add fel, bízz magadban, és nem lesz probléma, ne aggódj! Én így lelkesítelek téged, mr.tutyimutyi, vagy msz.tehetetlen. :-)


Üdv:Zoli =)

2010. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!