Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha értelmetlennek...

Mit tegyek, ha értelmetlennek érzem az életemet, és meg akarok halni, mert csúnyának tartanak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 23:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külsőben is belsőben is kell a változás ... mondjuk jó lenne tudni hogy hány éves vagy meg ilyenek na de min1 :D Ezt az érzést valhol én is átéltem...de sikerült választanom magamnak egy stilust...pl ruhák szempontjából (most nem azt kell értni h kidobtam az össze ruhám és vettem másikat helyettük) hanem szépen rendre lecseréltem őket...turkálók jók...már csak azért mert nem azt a sablonos izét találod ott amit minden boltban és minden emberen látsz :) én pl a "nagy változáskor" találtam meg a fürdőben édesanyám szemceruzáját (nem a szüleim mellett élek) azóta minden nap festem magam ...mondjuk ez hiba...de jobban érzem magam :D akkor probálj olvasgatni vicceket a jók meg fognak ragadni (100ból vagy 2) de ha azt továbbmeséled fel fognak rád figyelni h nem is vagy olyan amilyennek hittek téged...keress valami jó kis hobbyt amit más nem csinál .... pl é youtuberól tanultam meg sminkelni...mostmár rengetegen jönnek hozzám h buli elött rendezem el nekik a sminkjüket...de rengeteg féle hobby van pl.tánc(DnB)kártyatrükkök,vagy koktélozás(ha bulizos tipus vagy akko nagy figyelmet kelt fel az üveghajigálás amit szintén youtuberól lehet tanulni) az az igazság h nem ismerlek de pl vannak olyanok akiket bánt a testük formája (övid lábak,Kicsi mellek ) ne foglalkozz vele..lényeg h hozz ki mindent magadból...légy büszke arra amilyen vagy ... nameg itt a ruha is közbeszól mert ha magadhoz illő ruhákat veszel fel az is sokat segit....nekem régebb szemüvegem volt...aztán választottam egy olyan modelt ami jobban illett hozám...mert az előzőben nagyon bénán néztem ki :D és ha hiszed ha nem ragadtak a pasi minden változás után (mamár nem kell szemüveg és kiányzik mert sokat lehetett hülyülni vele :D ) szal akár szemüvg akár fogszabályzó ne zavarjon....mindenből hozd ki a legjjobbat legyél életvidám humoros és ragadni fognak rád a pasik és új haverokra is tehetsz majd szert :)
2008. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%

Hi!

Sztem attól pedig ne félj, hogy nem lesz partnered. Én nagyon sokáig azt sem tudtam, h mi a szerelem, sőt, kis túlzással "defektnek" is tartottam :) Aztán egyszercsak pofáraesés, bamm, szerelmes lettem egy olyan nőbe, akit évtizedek óta ismerek, nem túl közeli barátként és egyszer sem fordult meg a fejemben az, hogy összejöjjek vele. De aztán az érzés letaglózott és más már nem is számított, nem érdekelt volna ha a külseje nem a legszebb, van-e munkája, milyen a családja, 20 gyereket nevel-e, stb. Csak az érzés számított, hogy együtt lehetünk, minden más csak felületes dologgá degradálódott...


Szóval én marhára nem aggódnék a külsőd miatt, mert biztosan van valaki, akit az picit sem érdekel, csak az, amit takar... csak ne legyél türelmetlen és pláne ne akarj meghalni emiatt :)


Peace

2008. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy elkeseredve. Minden embernek más az izlése engem is van aki csúnyának tart valaki szépnek. Biztos te is tetszel valakinek. Lehet az a baj, hogy nincs elég önbizalmad!
2008. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy ha többmilliárd ondósejt közül te voltál a leggyorsabb és legügyesebb, akkor az nem véletlen :-) Fogd fel így. Szerintem vicces elsőre, de már Darwin is megmondta a f.szát :-)
2008. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem pont ugyanez volt, az osztályomban azzal csúfoltak h csúnya vagyok..Volt is öngyilkossági kísérletem pár hete, akkor kórházban voltam utána meg pszichológusnál.Menj el te is pszichológushoz, ne hagyd hogy odáig fajuljon mint nálam..Ha van valami kérdésed vagy csak beszélni akarsz írj nyugodtan! címem: shakemeee@gmail.com

2008. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ide nyugodtan leírhatod a gondjaidat és megbeszélheted másokkal:

- [link]

2010. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Na,én meg mindenki szerint extra szép csaj vagyok,

modelalakkal,magasággal,gyonyorű arcal,mégis egyik pasi

se akar velem járni,inkább csak elhitetik ,mert kihasználnának arra...de nem hagyom magam ha nem akarom

Hidd el néha a szép lányoknak nehezebb a szerelmi életük

mint egy átlagos lánynak.Barátnőm egy nem szép átlagos

alacsony csaj,aki csinos add azért magára,már a harmadik

komoly kapcsolata van.

2010. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Addj magadra,egy kis smink.Szerintem egy kis alapozó

szempillaspirál,természetes rúzs,nagyon sokat dob egy nőn

meg meg hidd el magadról hogy jó csaj vagy ennyi a nyitja

2010. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Igaz egy jó nő ezek nélkül is jó nő,de egy átlag nőt

azért kicsit formálni kell.

2010. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Meg a szép lányoktól kicsit félnek a férfiak.
2010. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!