Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon mélyponton vagyok. A...

Nagyon mélyponton vagyok. A munka helyen nem tudom megállni a helyem és nincs önbizalmam. Hogyan lehet fel állni, feldolgozni a sérelmeket, kudarcokat, veszteséget?

Figyelt kérdés
Voltam már utcán is három napot és nagyon megviselt. Hogy álljak talpra? Van egy párom de nem vagyok elégedett vele. Nem őt kerestem azt hiszem. Szedek gyógyszereket is. A betegsségem skizo effektív zavar és bipoláris zavar. A kérdésem az tudok-e jobb életminősségi életét élni? Vagy milyen tanfolyam van ami fejleszt és segítene önbizalom hoz jutni? A segítséget előre köszönöm!
2021. jún. 19. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ez a kérdés. Szakember segítségét kérném a helyedben, egy pszichiáterét, mivel írod, hogy szedsz gyógyszereket is. A szakember valószínűleg önsegítő kört vagy megfelelő terápiát is tudna ajánlani.


Esetleg laikusként a pozitív gondolkodást tudom ajánlani. Nekem mindig jobban sikerülnek a dolgok, ha pozitív a hozzáállásom. Ezt a vonzás törvényének is hívják. Nehéznek tűnik, amikor padlón van az ember, de segít.

Kívánom, hogy oldódjon meg ez a mostani nehéz élethelyzeted minél hamarabb, és boldogabb és termékenyebb időszak köszöntsön rád.

2021. jún. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Az egyes és egyetlen válaszoló jókat írt. Én nem tudok túllépni.

Lehet hogy a halál az egyetlen megoldás, legalábbis számomra.

Túl késő.

Neked minden jót.

2023. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!