Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öregnek érzem magam 25 évesen....

Öregnek érzem magam 25 évesen. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem viccből mondom, tényleg nagyon sokat foglalkoztat ez a dolog, úgy érzem vége a fiatalságomnak és innentől már csak egyre rosszab lesz. Nagyon elszomorít és nem szeretnék egyre öregebb lenni.

25L


2010. aug. 29. 18:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Én azért érzem ezt, mert itt vagyok 24 évesen és semmi jó nem történik velem. Egyetemre járok ami nehéz nagyon és még jó pár évem van hátra. A párkapcsolat a legrosszabb. Egy éve megismertem egy fiút akit mindennél jobban szeretek, de ő nem akar semmit. Nem tudom elfelejteni és már nem is akarom. Barátaim lennének, de mivel majdnem mindenkinek van párja nem velem fog eljönni szórakozni. Itthon vagyok sokszor és szomorkodok, hogy az egyetlen fiú akit szeretek vajon kivel van éppen.
2010. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Ne szomorkodj, egy év elég kell lgyen ahhoz, hogy ne szenvedj tovább rajta. Nekem is volt ilyen.
2010. aug. 29. 19:04
 13/37 A kérdező kommentje:

Amúgy 24 éveskoromg nem volt gond. Azóta van ez, hogy betöltöttem a 25-öt .

:(:(:

2010. aug. 29. 19:05
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen én is k. öregnek éreztem magam. Mostanában múlt el ez az érzés, kb. 1 éve. Most 29 vagyok. Mondtam is a páromnak, hogy milyen vicces, hogy most sokkal fiatalabbnak érzem magam (és emiatt több mindent meg merek tenni), mint 5 évvel ezelőtt. Érdekes dolog ez, nem tudom miért van. Valószínűleg az erőltetett fiatalság-kultusz miatt (ami egy f.szság).
2010. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
89%

Én 21 leszek, de öregnek érzem magam. 15 éves koromban meghalt anyum, azóta sok minden szakadt a nyakamba, apám nem a legjobb apa, rengeteg pénzt elszórt, köztük az örökségem is, sokat iszik és nem érdekli, ha nem lesz pénz.

Beteg is vagyok (pikkelysömör), nem gyógyítható, sajnos a várt tünetmentesség sem jött most össze 1 évre.

Nem tudom mi lesz így velem, párom nélkül nem sok boldogdságom lenne.

Próbálok pozitívan állni az élethez, de nem egyszerű, sűrűn vagyok fáradt lelkileg.

Jelenleg még tanulok, dolgozni nem tudom hogyan fogok, mert kezelésre is kéne járnom. Sajna az én betegségem az olyan, hogy nem egy-két vagy több folt és kész, hanem az egész testem ellepi, szépen fokozatosan...

Hajrá neked/nektek is, valami majd csak lesz velünk! :)

2010. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most vagy jó időben :D

Nem vagy öreg sőt még 35 évesen se leszel öreg. Járj szórakozni vagy valami ameddig lehet. Majd ha 50 körül leszel akkor bánni fogod hogy nem mentél ilyenkor.

31/F

2010. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
26 vagyok és szerintem ez a legjobb kor. Már érett vagyok mindenre,de még fiatal ahhoz,hogy bőven legyen időm megvalósítani mindent.Én érettségi után,mikor egyetemre kerültem,akkor éreztem úgy,hogy már nem vagyok gyerek és soha többet nem leszek és akkor ez ijesztő volt.Most élvezem,hogy saját döntéseket hozok és eltartom magam.Szóval most a legjobb :)
2010. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. 19:12 vagyok

Még én sem vagyok öreg:D

2010. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Na jó, de ffi vagy. Fentebb kifejtettem . :)
2010. aug. 29. 19:15
 20/37 A kérdező kommentje:

elírtam a fejszöveget: rosszabb

:(

2010. aug. 29. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!