Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öregnek érzem magam 25 évesen....

Öregnek érzem magam 25 évesen. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem viccből mondom, tényleg nagyon sokat foglalkoztat ez a dolog, úgy érzem vége a fiatalságomnak és innentől már csak egyre rosszab lesz. Nagyon elszomorít és nem szeretnék egyre öregebb lenni.

25L


2010. aug. 29. 18:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én 15 vagyok de szivesebben lennék már huszon valahány, hogy végre külön lakásban élhessek, egyetemre járhassak vagy egyszerűen csak független lenni a szüleimtől...mindenesetre mindenki más korban szeretne lenni mint amiben éppen van. Fel a fejjel! Inkább örülj annak ami van.
2010. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 audryenne válasza:

Én meg minél idősebb vagyok, annál inkább éretlennek érzem magam. El nem tudom pl képzelni, hogy egyedül éljek, dolgozzak (mármint rendesen...nem csak nyáron)...stb. Mióta egyetemista lettem,egyre inkább úgy érzem, hogy nem vagyok felnőtt, hiába kéne annak lennem.

És félek attól, hogy már csak pár év és diploma és utána vége a szép időknek. És már csak 9 év és 30 leszek...áááá...olyan gyorsan megy az idő...utálom.


De megértelek, én 19 évesen éreztem először, hogy innentől már csak lefele vezet az út, mondjuk én akkor már 4 éve állandóan buliztam, mentem ide-oda...szóval kiéltem magam...sokan meg egyetemen kezdenek élni, és akkor érzik magukat igazán fiatalnak (nekem ez egy kicsit előbb kezdődött).

2010. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Amikor betöltöttem a 18-at, akkor is előjött kicsit, meg 19-20 - nál; de az még nem volt olyan tragikus. Ez már az.

Mostanában bárhol bárkot látok, a korát nézem meg először meg figyelem a 40es nőket, hogy festik-e a hajukat.


És nem tudom, hova tűnt az elmúlt 3-4-5 év. Most kb 22-nek érzem magam és annyinak is tűnik az eltelt idő érettségi óta. De nem ...

És még csak most kezdődik. Egyelőre a 30 felé közeledés zavar, meg hogy egyszer át fogom lépni.

Az idő elkezd rohanni 20 fölött.

2010. aug. 29. 20:30
 24/37 anonim ***** válasza:
40%

"Az emberek többsége 25 évesen meghal, de csak 75 évesen temetik el őket."


Egy nagy író mondta. Ez tipikusan igaz rád kérdező. Ne siránkozz, nevetséges vagy.

2010. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
50%
Úgy csináltok, mintha világ tragédiája lenne, ha valaki elmúlik 30. Mintha az már egy értéktelen sz.rdarab lenne, aki nem jó semmire. Szerintetek mit érez az 40, 50, 60 akárhány éves ember, aki ezt olvassa? A hozzátok hasonlók miatt van annyi diszkrimináció, meg annyi önbizalomhiányos ember.
2010. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy számodra nevetséges vagyok. Hála neked az önbizalmam se lett nagyobb, csakúgy, mint az 50esknek.
2010. aug. 29. 20:45
 27/37 anonim ***** válasza:

Hát jah, 20. szülinap is nagy sokk volt nekem, 30 ba bele se merek gondolni :S

Valahol olvastam, hogy volt egy srác aki 100% ban a pillanatnak élt. Előre eltervezte, hogy végig bulizza meg csajozza az életét de mindezt csak 30 éves koráig teheti. A 30. szülinapját megünnepelték, aztán a party után véget vetett az életének.. Ennyire félt az öregedéstől.

2010. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Ajánlom a figyelmed Mitch Alboom "Kedd esti beszélgetések életről és halálról" című könyvét. Van benne egy rész az öregedésről, és az életkorról is.

Különösen ajánlom figyelmedbe az alábbi idézetet a könyvből: "Márpedig az életkor nem versengés tárgya".

2010. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
De a nőknek sokáig marad a kinézetük fiatalos :D
2010. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Eltelt 7 év. Ha van még itt valaki, elmondaná, hogy mi ment végbe rajta végül? Hol tart most? Hogy érzi magát és a korát?


Köszi!

Én most vagyok a 25 évesen öregnek érzem magam állapotban.

2017. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!