Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rosszul vagyok az iskolától,...

Rosszul vagyok az iskolától, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most mentem 11be. Már most utálom, az emberek és az osztály közösség miatt. Az osztályban mindig én voltam az a gyerek, aki szinte nem létezett, tanárok sosem szólították fel, osztálytarsaim mindenből kihagynak. Elegem van, ez megkeseríti az életem.

Hogy vészeljem ezt át?



2021. szept. 1. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj másikba.
2021. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ugye tudod 1-es, hogy amit ajánlottál, az BTK kategória?
2021. szept. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező sz.rd le az elsőt! Ha nem érzed ott jól magad, akkor próbálkozzatok meg egy váltással.
2021. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
3-as neked is eleged lenne már ha naponta ilyen semmilyen, mindenen nyávogó kérdés jönne veled szembe.😡
2021. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd a pozitív oldalát - én is utálom mikor valaki ezt mondja - de lehetne rosszabb. A többi gyerek legalább nem spécizet ki és üldöz, szekál. Hacsak nem vagy te is lámpalázas nem jó pont, de néha jobb ha nem folyton te vagy a tanár kiszemeltje, kivéve ha jó vagy is mindig jól válaszolsz, felelsz. Másrészt előző pont a többiek ezért piszkálnak, vagy azért mert mindig te vagy a kedvenc és strébernek tartanak.

Keres egy hobbit, építs egy saját kis "világot" és légy abban boldog. A tanulást és, ami feltétlen velejár végezd el becsülettel.

2021. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5.: Senki nem kényszerít, hogy olvassad! A kérdező problémái valósak, ha nem tudsz értelmeset írni ne írj semmit!
2021. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Elnézést. A többi válasz se volt valami velős. Egyébként saját élet tapasztalatom osztottam meg. Én így vészeltem át. Lehet nem a legjobb, de legalább túléltem.
2021. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Javíts a szociális kompetenciáidon, tanulj asszertív kommunikációt és gyúrj lelki rezilienciára.


Remélem, segítettem.

2021. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
#4 akkor tovább lépsz barátom senki nem kért meg rá hogy oda pofátlankodj más tanácskérő kérdéséhez. Ha nem tudsz segíteni másnak akkor mi a f*sznak írkálsz oda? Senki nem kíváncsi a véleményedre. Sajna a hozzád hasonlókkal van tele ez az oldal úgyhogy dugulj be te szánalmas csicska..
2021. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, koszonom a válaszokat.

Nos én gondoltam már iskolaváltással, de nincs sajnos annyi önbizalmam, hogy megtegyem, és igaza van az 5-ösnek, hogy lehetne sokkal rosszabb is.

5-ös válaszán kicsit jobban elgondolkodtam, és igaza van, hogy a hobbi az jót tenne.


Következő elhatározásra jutottam: Mivel egy elnyomott kisebbség vagyok igazából az osztályból, nem fogok a többiekkel jópofozni már, és kontaktot se tartani egyikkel sem. Online barátaim vannak, így szünetekben velük fogok beszélni, rendes barátokat, keresek máshol, bár nekem szociális fóbiám van amivel pszichológushoz járok így kicsit nehéz lesz.


Mégegyszer köszönöm a segítő szándékú válaszokat.

2021. szept. 4. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!