Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Volt egy kis ősszetűzés az egyik barátommal, szerintem mindketten hibásak vagyunk, és én azzal próbálkoztam, hogy beszéljük meg ami bánt minket. Ő azonban ezt nem akarja és inkább nem beszélünk.

Szerintem az lenne a helyes és korrekt amit én akarok, azaz, hogy beszéljük meg.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan bírhatnám rá arra, hogy legalább beszéljük meg ami történt.



2021. szept. 28. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Primadonnával nincs mit tenni.
2021. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, csak az a baj, hogy már én érzem magam rosszul.
2021. szept. 28. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy egy darabig még szólsz hozzá, ha úgy adja a helyzet, hogy szólnod kell. A reakciójából meglátod, hogy hajlandó-e beszélni, vagy sem. Ha az utóbbi, akkor ne erőltesd, mert bunkó. Te ne légy az, de Te se szólj hozzá. Ő akarta így. Persze jó lenne ismerni a helyzetet...
2021. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)

A helyzet a következő:

Nemrég tett nekem egy kis szivességet, de nem kértem meg rá.

Aztán ő is megkért valamire, de már akkor mondtam, hogy nem jó, mert nem érek rá (ekkor még nem volt harag).

Majd mikor kiderült, hogy tényleg nem tettem meg, akkor mérges lett.

De amúgy nem nagy szivességekről van szó, szóval...

2021. szept. 28. 18:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a közlés nekem kevés, ezért hallgatok és nem válaszolok.
2021. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Milyen közlésre gondolsz még?
2021. szept. 28. 19:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz válaszolni - nem kell és nem veszem zokon.

- Mi volt az a kis szívesség? (Kölcsön adta neked pár napra a tollát? Adott kölcsön ezreket? stb.),

- Mire kért meg, mi dolgod volt, hogy nem értél rá? Elfogadható indoknak találjuk mi, válaszolók is?

Ismétlem: ha nem akarod kiírni, mert attól tartasz, hogy felismer - ne válaszolj nekem. Köszönöm a megértésed!

2021. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az ő szivessége: átvette az egyik könyvemet

Én meg nem mentem el vele egy buliba, mert mentem szülinapra. De mint már mondtam, előre mondtam, hogy nem fogok vele menni.

2021. szept. 28. 20:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Én ilyenen nem sértődtem volna meg, főleg, hogy előre szóltál neki. Szerintem is előbbre való egy születésnap, mint egy buli. Az előbbi évente csak egyszer van, míg buli sokszor.

Ha adja a haragost, ne törődj vele. Alighanem ilyen megsértődős jellem, ami egész életére megmarad.

2021. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.
2021. szept. 28. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!