Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha visszamehetnél az időben...

Ha visszamehetnél az időben és 1 dolgot megváltoztathattál volna, akkor mi lett volna az?

Figyelt kérdés
pl: én visszamentem volna 8. osztályos koromig. akkor a nyáron uncsitesóm mondta, hogy nem megyek-e kondiba vele, azt mondtam, hogy nem. már megbántam azt a döntést. ilyenre gondolok. és kort is.
2010. szept. 2. 19:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
en visszamennek arra a napra amikor nagymamam meghalt es nem jottem volna el a korhazbol hanem vele maradok!
2010. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

-visszamennék 8.ba, és a felvételinél odafigyeltem volna,mikor az utolsó feladatot elnéztem, és lecsúsztam a rangsorl, az ország egyik legjobb gimnáziumában.

-visszamennék 5 éve koromba, és elkezdenék agresszív görkozizni, meg énekelni.

-visszamennék fél évvel ezelőttre, és megváltoztatbnám a barátommal a kapcsolatunkat, sokkal kedvesebb lennék , és törődőbb, és akkor nem szenvednék azóta.

16l

2010. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Apám használt volna gumit...
2010. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
másik sulit választottam volna :/
2010. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Felesleges ilyeneken gondolkodnod, mert nem lehetséges, de egyre jobban vágysz rá..

Ne foglalkozz a múlttal, ha rosszul alakult, javíts.

2010. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 NOn94 válasza:

00:32 voltam

így utólag változtatnék...

tavaly hunyt el a mamám ha tehetném visszamennék és annyi időt töltenék vele amennyit csak lehet és megpróbálnám megakadályozni a halálát

2014. nov. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!