Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha visszamehetnél az időben...

Ha visszamehetnél az időben és 1 dolgot megváltoztathattál volna, akkor mi lett volna az?

Figyelt kérdés
pl: én visszamentem volna 8. osztályos koromig. akkor a nyáron uncsitesóm mondta, hogy nem megyek-e kondiba vele, azt mondtam, hogy nem. már megbántam azt a döntést. ilyenre gondolok. és kort is.
2010. szept. 2. 19:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Anyukámat rábeszélném, hogy minél előbb hagyja ott az apámat, és éljen normális életet (persze csk miután megszületett az öcsém is)! Mert sosem fog leszokni a piáról, és erre nem 20 év után kell rádöbbenni!
2010. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszamehetnék... vagy nem ebbe a családba születek bele, vagy nem hagyom magam addig megalázni, fenyegetni és verni, amíg apám meg nem halt motorbalesetben. Azért 24 év egy kicsit sok volt ebből az életből. De talán már alakul az életem...
2010. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt megtehetném akkor 2 éves koromig mennék vissza szólók anyunak, h ne tegyen le a konyhába így nem égtem volna meg és talán egy normálisabb életet élhetnék, mint most!
2010. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:

23 csajszi

amit a legjobban szeretnek megvaltoztatni a multamban az a mult nyaron tortent! nem alltam ki a szavam mellett es nem szakitottam a baratommal...de ami kesik az nem mulik....tele a pohar :(

2010. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Pillangóhatás.De jó is az a film. :)
2010. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Semmit sem változtatnék meg. Amiken keresztül mentem, de nem volt tanulságos, az a szüleim hibája - ezeken pedig nem tudok változtatni -, a többinek meg csak örülök.
2010. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 NOn94 válasza:

Én semmit nem változtatnék meg...ha bármit megváltoztatnék már nem az az ember lennék aki ma vagyok...

bár az önbizalomhiányomon kéne változtatni, de nem nagyon sikerül :/ és ezen a múltban se tudnék segíteni

2010. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Vissza mennék én is nyolcadikba és nem szeretnék Őbelé...

2,5 éve szenvedek.

2010. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
00:32..sztem igazad van..ha megváltoztatnám akkor lehet nem az az embte lennék milyen mostvok.
2010. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
Visszamennék 8.os koromba és igent mondanék egy srácnak akit akkor elutasitottam azonban most nagyon tetszik csak hát van barátnője,jah és jobban kiélném a 8. osztályt bár igaz igy is sok szép emékem van de talán lehetne több is
2010. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!