Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet az, hogy nyáron...

Hogy lehet az, hogy nyáron szó szerint nem vagyok szép, télen meg egyszerűen gyönyörű vagyok?

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki azthinné hogy bekepzelt vagyok nem, nem vagyok beképzelt. Tehát tudni kell azt hogy nemetországba élek első osztály óta, és rengetegen mondják hogy milyen gyonyoru vagyok, meg stb stb.. visszont minden nyáron haza megyunk magyarba, de csak nyáron, és egyszeruen nem vagyok szép, nem szép az arcom, nem tudom hogyan.. de egyszerűen tenyleg csúnya vagyok, és ezt nem értem hogy miért van.. kb mar 10 évve nem voltam télen magyarba, de most idén megyünk, kíváncsi lesszek, hogy ugyanolyan csunya lesszek mint nyáron?
2021. nov. 21. 21:20
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
73%

Küldj már egy képet, nagyon kíváncsi vagyok.:DD

24/N

2021. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
49%
Az is lehet, hogy nyáron mindig leizzadsz és nem áll olyan jól a hajad.
2021. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
De igazából, a normálisabb barátaim, magyarba, azok is mondják, ugye nyaron mikor talalkozok veluk, hogy "Szép vagyok" meg ugyanazt amit németbe a többiek, eddig csak ez a 2 lányt mondja ezt, és mióta járok magyarba azóta beszélek ezzel a 2 lánnyal, vagyis a "barátaim" és azóta érzem ezt minden nyáron..
2021. nov. 21. 21:36
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehát végeredményben amikor Magyarországon vagy, csak beléd magyarázzák hogy nem vagy szép, amit sajnos te el is hiszel magadról.
2021. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Haaaat az utolsót kizárnám(:
2021. nov. 21. 21:37
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,a kinti levegő teszi, hogy szebb az arcod. Mikor Horvátországban voltam, vagy Görögországban, nekem is gyönyörű, sima lett a bőröm, itthon pedig újra nem annyira szép.
2021. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Haaaat az utolsót kizárnám(:

Ezt a 12-esnek szántam

2021. nov. 21. 21:38
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert mi magyarok annyira szépek vagyunk, hogy a napra lehet nézni, de ránk nem, így köztünk nem tűnsz ki a szépségeddel. Addig Németben, ahol Günther lemegy a bányába, feljön a szén, érthetően mindenki gyönyörűnek lát téged.
2021. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
14. Valahogy így.. vagyis én is erre gondoltam hogy belém rakják azt, hogy "csunya" vagyok és annak érzem magam. De mindig mikor vissza jövök németbe, tényleg mikor beérünk németbe hírtelen mintha "jobban érezném magam, és meg szépülnék"
2021. nov. 21. 21:40
 20/31 A kérdező kommentje:
18. Hmmmm ezt is nagyon esélyesnek tartoom amuuuugy 😄
2021. nov. 21. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!