Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet az, hogy nyáron...

Hogy lehet az, hogy nyáron szó szerint nem vagyok szép, télen meg egyszerűen gyönyörű vagyok?

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki azthinné hogy bekepzelt vagyok nem, nem vagyok beképzelt. Tehát tudni kell azt hogy nemetországba élek első osztály óta, és rengetegen mondják hogy milyen gyonyoru vagyok, meg stb stb.. visszont minden nyáron haza megyunk magyarba, de csak nyáron, és egyszeruen nem vagyok szép, nem szép az arcom, nem tudom hogyan.. de egyszerűen tenyleg csúnya vagyok, és ezt nem értem hogy miért van.. kb mar 10 évve nem voltam télen magyarba, de most idén megyünk, kíváncsi lesszek, hogy ugyanolyan csunya lesszek mint nyáron?
2021. nov. 21. 21:20
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk oke hogy németbe mindenki gyönyörűnek látt, de itt németbe pont olyan baratnőim vannak, akik így egyáltalán nem németek, lengyelek, oroszok, románok stb. Illetve oke tegyük fell itt kitűnők a szépségemmel, de azt meg mindig nem ertem, hogy magyarba hogy lehetek "csúnya" mintha hirtelen változás történne az arcommal..
2021. nov. 21. 21:43
 22/31 anonim ***** válasza:
79%
19. Ez is csak azt bizonyítja hogy Németországban még nem találkoztál olyan emberrel aki a lelkedet "mérgezné", különben ott is rosszul éreznéd magad a bőrödben.
2021. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22. Hat azert voltak már itt is konfliktusaim, vagy bármi ilyen hogy mondták hogy nem vagyok szép vagy valami, de akkorse ütött szíven, és ugyanolyan "gyönyörűnek" láttam az arcom mint eddig, sőt a véleményüket még le is szartam, hidegen hagyott, de amikor ez a 2 "barátnőm " mondja, szo szerint "vége az életnek" és amúgy minden nyáron megkapom tőlük hogy csúnya vagyok meg stb.
2021. nov. 21. 21:48
 24/31 A kérdező kommentje:
Fiú unokatesom szerint, csak irigyek meg féltékenyek rám, "mivel az egyik úgy néz ki mint egy 11 éves, illetve a másik se néz ki többnek" de mondjuk a "barátnőmnek" ilyen kreol bőre van, nekem meg ilyen fehérkés.. tehat nem az a hófehér, de még is fehér, és így mindig elkezdi nekem mondani, hogy "hmm.. neked fehér a bőröd" meg stb.. fiú unokatesom szerint, még a bőr színemre is féltékenyek.
2021. nov. 21. 21:52
 25/31 anonim ***** válasza:
23. Nyilván az sem mindegy hogy ki mondja hogy szerinte nem vagy szép, mert valójában irigy rád, és így akar megbántani.
2021. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
De én amúgy nem értem ezt a 2 lányt. Én meg így állandoan mondom pl unokatesomnak is hogy szép lány,meg ilyenek, mert tényleg szép lány, nekem megse fordulna a fejembe olyanokat mondani bárkinek is hogy csúnya, még ha olyan véleményem is lenne, már csak azért sem, merthát na.. ez hogy eshet a másiknak? Tehát én még viccből se mondanák ilyet senkinek.
2021. nov. 21. 21:55
 27/31 anonim ***** válasza:
24. Akkor már te is megválaszoltad magadnak a kérdést, szóval ne rágódj ezen tovább. :)
2021. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Hát mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat (: de mitt kellene csinálnom, hogy nyáron vagy akkár most télen, majd ne érezzem magam csúnyának? Talán meg kellene szakítanom ezzel a 2 lánnyal a kapcsolatot? Unokatesommal most nem fogok sokat találkozni, de a barátnőm a szomszédom, éshát nehéz lessz elkerulni.. és még lehet így is, hogy nem beszélnék velük, eszembe juttna minden, azt ugyanolyan csúnyának látnám magam..
2021. nov. 21. 22:02
 29/31 anonim ***** válasza:

Nincs jó tested. A téli ruha vastag és jól paszol a szép arcodhoz, ellenben nyáron az emberen alig van valami ruha az is vékony. A szép arc így annyira nem érvényesül...


Legalábbis ez lenne a tippem, mert ennyi infóból és hogy nem is mutatsz képeket, nem lehet megmondani biztosra...

2021. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
29. Nem rosszból, nem vagyok beképzelt, és még dicsekedni se szeretnék, Homokóra alakom van! Télen nyáron, nincs lapos seggem, vagy bármi ilyen, es hala istennek, edzés nélkül ilyen az alakom! Tehát bármire lehet fogni ezt, de az alakomra tuti hogy nem, az 1000%
2021. dec. 16. 18:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!