Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet kezelni a hisztin...

Hogyan lehet kezelni a hisztinek nevezett viselkedest?

Figyelt kérdés

Arrol beszelek amikor en vagyok hisztis. A paromtol megkapom sokszor hogy en igenis hisztis vagyok, en viszont nem igy latom.

Teny hogy vannak olyan napok amikor semmi se jon ossze vagy semmi se jo de kinek nincs?

Ha feszult az ember hamarabb felcsattan

De az igazsag az hogy a parom is hozzatesz piszkal aztan az a vege hogy mindent amit mond komolyan veszem vagy pedig nem tudom eldonteni sertegetni akar vagy poenkodik.

Gyakran van ez, sokszor nem lehet eldonteni a mondandojabol es bele vagyok faradva hogy probalkozom jo lenni nem hisztizni vagy jobban atgondolni

En nem tartom magam kifejezetten hisztisnek csak .. el van szaladva a lo mindkettonkkel es sok a rossz indulat vagy nem tudom

A kerdes ugyanaz :c



2021. dec. 14. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
pl. mire mondja, hogy hisztizel?
2021. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben 5 másodperc gondolkodás, mielőtt megszólalsz.

A gondolkodás ne arra irányuljon, hogy milyen hatásos sértést akarsz a fejéhez vágni, hanem a probléma megoldására koncentrálj.

2021. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
MagneB6, és kétnaponta minimum, b.sszon meg rendesen!
2021. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dzsoki ***** válasza:
Humorral,megértéssel.Tehát,ha kiesik egy tányér a kezedből,akkor nem irgum burgum és kétségbeesés.Hanem,milyen jó helyen van!Onnan,nem esik lejjebb.A cserepeket azért,össze kell söpörni.Meg kell venni másikat.Vagy,a párod eszik a szobában,pedig már ezerszer mondtad,hogy ne tegye!Akkor ne az legyen,hogy elmondod,elordítod,hogy már megint?Hanem örülj neki,hogy van párod!Sokan örülnének,hogy a párjuk a szobában enne,de nem tehetik,mert nincs párjuk.Azért nincs,mert a párjuk halálos balesetet szenvedett vagy éppen meghalt COVID-ban.
2021. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!