Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ennyire visszah...

Csak én vagyok ennyire visszahúzódó?

Figyelt kérdés
Új osztályba kerültem, és van egy pár ember akivel egészen elbeszélgetek, de van egy 'réteg', akikkel egyáltalán nem tudok, és ez nagyon rossz, hogy ők elhülyéskednek, én meg csak állok mint a fäsz.
2010. szept. 6. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
9.es vagy?:)
2010. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nemcsak tevagy ilyen "fasz":D
2010. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Meg csinálnak/mondanak egy csomó olyat, amin ők szétnevetik magukat, én meg még csak nem is találom viccesnek...
2010. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dettó velem is így van

Más nevet, szétröhögi egész nap a belét én meg mint egy szobor..Volt,hogy levegőnek is néztek a "kedves oszt.társaim"...

Úgyhogy nem, nem csak te vagy ilyen visszahúzodó!

;)

2010. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez nagyon rossz, hiányzik a régi osztályom, sokkal jobb volt, mint gimiben /:
2010. szept. 6. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
na első vagyok:) 9.es lettem idén most én is,ha akarod írj priit,felevszlek msn-be és megebszéljük:)kiv vagyok,h veled mi történt:)
2010. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért, veled mi volt?:O:D
2010. szept. 6. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
így hosszú:D majd leírom csak vegyél fel:) am, 15/l
2010. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!