Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Introvertált lehetek?

Introvertált lehetek?

Figyelt kérdés
36F vagyok,házas.Visszagondolva a múltamra,beugrottak az emlékek,hogy már általános iskolába kerültek az ilyen kötelező összejöveteleket(farsang,bálok...).Persze voltak barátaim 1-2mindig.Aztán,ahogy idősödtem minél előbb külön akartam menni a szülőktől.23 évesen tudtam összeköltözni az akkori párommal,akit 1 év múlva feleségül vettem.A házasságunkban is vannak problémák,főleg abból,hogy én olyan otthonülős fajta vagyok,ő inkább menne többet. Mióta házas vagyok,nincsenek barátaim egyáltalán,de nem is igénylem. Direkt olyan munkát vállaltam,ahol nem kell túlórázni,kevesebb pénzért,hogy több szabadidőm legyen.Sokat olvasok főleg történelmi,pszichológiai témák érdekelnek,igazából jól elvagyok magamba.Szeretnék gyereket is,csak most a házasságunk nem az igazi. Introvertált lehetek,vagy csak egy unalmas magának való alak(vagy ez ugyanaz)?
2022. jan. 4. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, introvertált vagy, és az idő múlásával, ez csak erősödni fog.

Ha a kapcsolatod nem jön helyre, inkább ne akarj belőle gyereket, mert az gáz, ha csak egy gyerek tart össze egy házasságot, és ez szinte sosem válik be.

2022. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha nem igényled a társaságot, akkor igen, introvertált vagy.
2022. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!